Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szép ez a lány? (kép)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szép ez a lány? (kép)

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Én is így nézek ki, és utálnak az emberek. >.< Szeretek aranyosan öltözködni, babásan sminkelni, visszafogottan viselkedem, kedves és segítőkész vagyok, egyáltalán nem gonosz személyiség... Mégis átnéznek rajtam az emberek.

16L


2013. ápr. 7. 22:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
62%
Nekem se tetszik.Eleve egy babarca van a csajnak és ez a kislányos style meg még ront az egészen.Nőt akarok nem kiscsajt ...
2013. ápr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

A lány szép, nagyon is. Az hogy te az vagy-e, nos erre a kérdésre már nem tudok választ adni.

Emellett a külsőd nagyon kevés ahhoz, hogy ne nézzenek át rajtad. A saját magadra jellemző tulajdonságok pedig irrelevánsak, mert nem lehetsz önmagaddal szemben tárgyilagos. Legalábbis nagyon meglepne ha egy ember képes lenne rá. :D

25/F

2013. ápr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik,de nem is mondanám csúnyának,smink nélkül átlagosan nézne ki,és ez szerintem nem babás arc,ellenszenves csuri feje van!Te biztos kedvesebb vagy annál,mint azt leírtad
2013. ápr. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nagyonyzép
2013. ápr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

aranyos,tudod sajnos a mai világba inkább belerúgnak egy kedves aranyos emberbe,de majd talán ha felnőnek rájönnek mekkora hibát követtek el,engem is utáltak a gimiben,kedves voltam,visszafogott,aranyos,segítőkész,volt saját véleményem,csak sulin kívül voltak idősebb barátaim,aztán a főiskolán már imádnak,még mindig 16-17nek néznek

23L

2013. ápr. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Szerintem gyönyörű, nagyon bájos arca van :)
2013. ápr. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ennyi smink meg photoshop után azon sem csodálkoznék ha néger lenne
2013. ápr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

sweet lolita vagy? XD


én csak téged néznélek, hol laksz?

2013. ápr. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
szép
2013. ápr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
inkabb ez: [link]
2013. ápr. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!