Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már csak a zselézett, lakozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már csak a zselézett, lakozott meg mindenféle kakadufej az, ami a a lányoknak tetszik?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem miért van,de egyre durvább,hogy zselézett haj nélkül szinte szóba se állnak veled.Én meg elmehetek a... ,mert én göndör hajat kaptam az élettől. Lányok a göndör haj nagyon taszít titeket?
2013. ápr. 7. 22:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
én hajhabot használok,mert a zslé olyan mintha zsíros lenne
2013. ápr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Rainbowinthedark ***** válasza:
Ugyan olyan gyerek betegség mint a Twilight egyszer majd kinövik
2013. ápr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Igaz,rosszul fejeztem ki magam. Zselézett haj helyett inkább a páwa hajakat értsétek :D
2013. ápr. 7. 22:21
 4/26 anonim ***** válasza:

ha nincs mikrofonfejed, akkor nem értem, mi a baj a göndörrel

L

2013. ápr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
A kakas fej jobb! :D
2013. ápr. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
61%
szerintem a zselét, a hajlakkot meg minden egyebet a nőknek találták ki, mivel a normális nőknek hosszú haja van, és hogy különböző formákra megtudják csinálni... de hogy egy férfinak, amikor a normális fajtának rövid a haja és épphogy megfésüli és már szép is, nem hogy zselé, hab, hajlakk stb... én nem értem, számomra az igazi férfi, a természetes férfi.. meg az ülepes gatya, amit már teljesen elbuzult férfiak felvesznek, még nőknek sem áll jól, nemhogy férfiaknak... az ülepestől meg egyenest hányingerem van.. nekem ez a véleményem..
2013. ápr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

6*os voltam

és az első "ülepes" szó helyett csőnadrágot akartam írni...

2013. ápr. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem az ilyen haj tetszik, de mindenki beáll az ecsetek sorába! Undorítónak találom ezt a hajviseletet...

2013. ápr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Zselét sosem használtam, tényleg olyan, mintha hetek óta nem mostam volna a hajam és csupa zsír lenne. Mondom akkor kipróbálom a Syoss Volumen Lift port. Egyszer bírtam felállítani vele az ugyanolyan göndör hajam, többet soha.


Sosem lesz modern frizuránk...

2013. ápr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Nekem nem kéne kakadu!
2013. ápr. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!