Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MEgvan a 150 %-os csajozási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MEgvan a 150 %-os csajozási TITOK?

Figyelt kérdés

ÉN elég béna vagyok, sosem láttam nőt testközelből és sosem volt senkim. Viszont az egyik legjobb barátom egy Casanova és 2 hónapnyi unszolás útáán végul elmondta, hohy hogyan tud minden buli után felvinni egy csajt és lefekudni vele.


Íme a TITOK:

Amikor bemegy a diszkóóba akkor egy barátjával megy, és mikor belép odamegy egy csomo emberhez és kezet fog veluk, köszön, ilyenekt mondd h jóó buli mi? A nőknek is mondja h érezzétek jól magatokat stb. Aztán már egy csomó lány őt nézi, és azt várják h odamenjen hozzájuik, de a barátom ehelyett a haverjával kezd el b**isan táncolni. Ez így elég gáz, de most jön a lényeg!

A barátom hobbiból pszichológus és valami frajdot olvas, és abba volt leirva azt mondta valami lábjegyzetbe, hogy a vonzalom úgy alakítható ki a legerősebben a nőknél, hogy amikor odamész és köszönsz nekik kifújod az egyik orrodon a levegőt és odacélzol a lányra. De ezt ő ne vegye észre, csak mintha vakarnád az orrod, az egyiket befogod és kifujod rá. Frajt szerint ilyenkor kijön a fermon és lányt "megbűvöli" ezt mondha a barátom. Azután ugye eémegy a lánytól és elkezdt bu*isan táncolni vele, de ilyenkor már mindneki őt akarja mert megbűvolte. ÉS a pszichológiája a dolognak, hogy a csajok ki vannak akadva, hogy egy sraccal tancol és nem veluk ezért letámadják, aztán hazaviszi akit akar.

Lányok, az a kérdésem, hogy ez komolyan bejön? Esetleg valakit szedtek így fel?

Sose volt barátnőm, nem járok diszkóba nem tudom hogy megy ez.Ez amódszer tényleg tuti? Teljesen el vagyok keseredve


22 /F


2013. ápr. 7. 23:00
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
JA igen, azt mondta azért 150 százalékos mert kettőből három nőnél bejön. Én ezt nem értem... valaki elmondja?
2013. ápr. 7. 23:01
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

Az Freud, Sigmund. És ő annyiban hibázott, hogy mindent csak a szexualitás tükrén keresztül vizsgált. Tanítványa, Carl Gustav Jung azonban továbbfejlesztette Freud nézeteit és sokkal komplexebb tudományt képviselt. Kösz a tippet! :D


F25

2013. ápr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
KAMU!!!
2013. ápr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:

Igazából ezt csak kipróbálni tudod.

Mert a lányok tudat alatt csinálják ha egyáltalán csinálják, így itt nem fogják elismerni!

2013. ápr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem csodálom, h nem láttál még nőt testközelből. Am mi az, h hobbiból pszichológus, mert ilyeneket olvas? Ha én a Dentalhírek-et olvasom, akkor hobbiból fogorvos leszek?
2013. ápr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:

4es folyt.


nekem más tapasztalataim vannak...

2013. ápr. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológus hallgató vagyok, szóval valamilyen szinten jártas vagyok Freud bácsi munkásságában, de ez a kérdés ÜT, VÁG, CSÍP, MAR. :DDDDDDDD Szétvitt! :D

Remélem, hogy kipróbálod, és a csaj arcába repül egy jó nagy adag fika/takony, az lenne az igazi 200000%-os módszer! :'D

2013. ápr. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
bocs, de egyszerűbb, mikor szólok egy pasinak, és bele megy azonnal... mi ez a sok sza.rság???
2013. ápr. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

Persze, csulázd össze a csajt, tuti technika.

Azért 150% mert még a mögötte levő is kaphat belőle...

2013. ápr. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
egyet mondok jó tanácsból neked és a haverodnak, ha legközelebb bulizni akartok kevesebb kábítószerrel tegyétek.
2013. ápr. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!