Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondjátok azt szakításko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondjátok azt szakításkor egy nőnek, hogy sosem mondtam, hogy szeretlek?

Figyelt kérdés
Ha egy egyéves kapcsolatban testileg, lelkileg teljesen passzoltok, nagyon jó egymással, de mégis inkább az előző nő kell, attól még miért kell megalázóan szakítani. Most történt ez velem, csak szeretném megérteni.

2013. ápr. 8. 05:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Jobb lett volna ha hazudik? :D Állj úgy hozzá, hogy már ilyen is történt veled, és erősödik a páncélod :D
2013. ápr. 8. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert gyáva, gyenge és valójában sosem szeretett Téged.
2013. ápr. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért minket kérdezel, miért nem azt, aki ezt tette veled? Mi csak tippelni tudunk, a konkrét választ tőle kapod meg!
2013. ápr. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

már megint az általánosítás...

csak az exed ilyen f@szkalap, mi nem

alapból nem vagyok együtt 1 évig egy olyan lánnyal akit nem szeretek...

2013. ápr. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én exem mondta gyakran, hogy szeret, szakításkor kijelentette, hogy ő azt csak úgy értette szeret mint embert, testvért, vagy barátot, azt hitte tudom. Szerinted ez jobb verzió?
2013. ápr. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ti nők miért mondjátok azt szakításkor a palinak (vagy ha nem akartok vele összejönni se), h maradjunk barátok? :D Kegyes hazugság...ellenben velünk.
2013. ápr. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!