Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy egy ellenkező neművel gyakran összenéztek, de úgy hogy neked nem tetsztt, és te se neki? de mikor megláttad tök kellemetlen volt, hogy már megint ránéztél, és ő biztos azt hiszi-stírölöd, de tényleg NEM érdekel!

Figyelt kérdés
2013. ápr. 8. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:

ja ja.. volt már.

én ilyenkor mindig arra gondolok, hogy nem szólhat meg, hisz ő is néz, különben nem vette volna észre az én nézésem.

szóval ha odajön és az kérdi "miért stírölsz", én is visszakérdezhetem ugyanezt :)

2013. ápr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A nézéséből nem az jön le,hogy tetszek pl neki,hanem véletlen megint rám nézett!Tökre érdekes ez,nem?
2013. ápr. 8. 15:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen tavaly egy csajjal az iskolából... Folyton láttam, de iskolán kívül is mindenhol, mindig véletlenül ránéztem, de sosem akartam, mert amúgy egyáltalán nem jött be, de szerintem neki én viszont igen...
2013. ápr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen látom, hogy néz. Én is megbámulom. Tudom, hogy nem jövök be neki, és azt is, hogy ő azt hiszi nekem tetszik. Minden napos dolog a suli folyosón. :D
2013. ápr. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!