Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lenne kellemetlen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne kellemetlen a következő helyzet?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt megismertem egy férfit, nagyon erőteljes vonzalom alakult ki közöttünk, de mivel akkor mindketten kapcsolatban éltünk, ezért megszakítottuk a kapcsolatot, esélyt adva magunknak a meglévő párunkkal. Azóta nem is beszéltünk, ennek már 4 éve.

Én azóta férjhez mentem, gyerekünk született, a férfiról annyit tudok, hogy még ő is az akkori barátnőjével van együtt, de hogy továbbléptek-e, azt nem tudom. Egyszer gratulált a babához és egy karácsonyt köszöntött, de ennyi volt a 4 év alatt.

Most viszont el kell végeznem egy főiskolai kiegészítő képzést egy egyetemen, ahol kiderült, hogy egy-két tárgyunkat ő fogja tanítani (korábban is szakmai rendezvényen találkoztunk, de akkor még nem tanított).

Na most ezt én olyan kellemetlennek érzem, mert anno jóban voltunk, csomó mindent tudok róla és azért szakítottuk meg a kapcsolatot, hogy el tudjuk felejteni egymást. Hogy fog most kijönni ez, hogy napokat kell együtt töltenünk, ráadásul vizsgáznom kell nála! Úgy érzem, nekem ez nagyon nem fog menni!


2013. jan. 27. 07:57
 1/4 Dirkham válasza:

Szia,

gondoltál arra, hogy csak te nem léptél még tovább ezen? lehet ő már nem így gondol a szitura. no meg tanárként, a szerepből adódóan könnyebben tud távolságot is tartani. szerintem ne parázz rá.

2013. jan. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem tudhatom, hogy ha újra találkozunk, nem-e újra felizzik a levegő... és hiába nem foglalkoztam ezzel az elmúlt 4 évben, most újra érzem a vibrálást a gyomromban, ha a lehetőségre gondolok... ugyanúgy érezheti ő is
2013. jan. 27. 08:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem vannak féltestvéreim.Kiskoromban beszéltem velük utoljára. Az egyik bátyám előadásokat tartott az egyik egyetemen, amire én is bejártam hallgatni. Le se szartuk egymást. Néha megkérdezte mi újság de így ennyi. És szerintem ő azért közelebb áll hozzám, mint valaki akivel kavartam.


Fölöslegesen parázol emiatt. Ha te nem akarsz tőle semmit, akkor nem is fog semmi történni. Nem fog az öleidbe borulni amikor meglát. Tudod mi fog történni max? Elnézőbben osztályoz, de ennyi.

2013. jan. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sztem v mi dolgod lessz azzal a csávoval az életedbe. én csak enyit mondok erre
2013. jan. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!