Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet elfogadni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elfogadni, hogy valakit soha többet nem fogsz látni? 18/L

Figyelt kérdés

van egy osztálytársam, aki nagyon tetszik, már egy éve.. folyton őt nézem, és annyira szeretem, de nem merném megmondani neki.. még idő kellene, hogy elmondjam neki..

és úgy láttam, hogy ő is nézett sokszor, úgy érzem én is tetszem neki.. viszont 4 nap múlva elköltöznek, és úgy érzem nem bírom ki ezt a fájdalmat.. csak ő éltetett minden nap, az, hogy láthattam, hogy egy teremben ültem vele.. nem tudom mi lesz ezután, hogy bírjam ki? veletek volt már ilyen? legszívesebben egész nap sírnék, sőt sírok is..


2013. ápr. 8. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam a soha többé nem látom = meghalt. Minden más egyéb megoldható, csak akarni kell.
2013. ápr. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Majd hozzászoksz. Meg lesz más, akit nézhetsz.

Nekem is minden egyes munkahelyemen ez volt, volt pár jó pasi, akit imádtam nézni, és a személyiségük is nagyon megfogott. De aztán vagy ők kerültek el, vagy én váltottam munkahelyet. Ez van. A következő munkahelyen, suliban úgy is lesz más, aki pótolja a hiányt.

2013. ápr. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha úgyis elköltözik, és "nem látod többet", akár be is vallhatnád neki mindezt. :) Szedd össze magad, és hajrá! Nincs vesztenivalód.
2013. ápr. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt hogy lehet elfogadni, hogy valaki soha többé nem akar látni, mert nem elég hogy elutasítod a barátságát, de még meg is alázod mellé a saját egód miatt, és tudod hogy bűnbánat újra évekig gyötör majd?


Nem rólad szól a példa csak érzékeltetni akarom hogy vannak rosszabb esetek is mintha most fognád magad lépnél felé és esetleg finoman elutasítaná a közeledésed. Ne várj tovább, vallj neki.

2013. ápr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!