Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég ennyit írnom?

Figyelt kérdés
Ráírnék egy lányra neten, hogy jó lenne jobban megismerni, szóval, ha van kedve akkor holnap beszélhetnénk a suliban egyik szünetben. Még előtte nem beszéltünk és azért írnám neten, mert amúgy nem szoktam egyedül látni szinte soha. Nem Facebookon szeretnék ismerkedni, ezért gondoltam csak ennyire, vagy ha már ráírok akkor beszéljek ott vele? Lányok ti erre, hogy reagálnátok, ha a fiú bejönne neketek?
2013. ápr. 8. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
írjál neki azt lesz ami lesz :DD
2013. ápr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sokkal jobb lenne ha nem facebookon ismerne meg először, hanem élőben. kell hogy legyen ez közös ismerős aki majd segít. pl beszélget a lánnyal, aki neki haver, te odamész, köszönsz, és bemutat téged. próbálsz jó benyomást kelteni, aztán elmész a barátoddal mintha őt kerested volna. így csak jobb lenne mint facebookon. a lányok valamiért nem szeretik az ismeretlen pasikat. távolságtartóak velük szemben. viszont ha van közös ismerős akkor sokkal nyíltabbak. tőlem is mindig kérdezik, hogy ismerem-e ezt meg azt, amikor mondom melyik suliba járok. szóval elsőnek személyesen, utána facebook és sokkal jobbak az esélyeid
2013. ápr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Annyiból nem vagyunk teljesen ismeretlenek egymásnak, hogy már egy ideje nézzük egymást.. A Te ötleted szerintem is jobb, csak annyni a baj, hogy nincsen közös ismerősünk:S
2013. ápr. 8. 17:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Elmondok egy számodra tanulságos történetet...

Múltkor rámírt fészen egy volt osztálytársam, akivel már 1000 éve nem találkoztam és nem is beszéltem. A leveleiből kiderült, hogy tetszem neki és találkozni akart velem, én meg nem mentem bele, mert nem akartam, hogy azt higgye, hogy ő is tetszik nekem. Aztán pár hónap múlva összejött egy másik lánnyal. Aztán úgy alakultak a dolgok, hogy nemrég összefutottam vele pár másodpercre és azóta nem tudom kiverni a fejemből. Nagyon tetszik és bánom, hogy akkor nemet mondtam a találkozóra, dehát már van valakije, én meg nem fogok belepiszkálni a kapcsolatába.

Mielőtt valaki azzal jönne, hogy "persze, élőben kiderült, hogy jól néz ki", hozzáteszem, hogy voltak fent róla képek és egyáltalán nem előnytelenek. Csak más volt élőben egymás szemébe nézni, jól esett megpuszilni, stb.

25L

2013. ápr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én elhiszem, hogy jobb élőbe, csak nem tudom mit csináljak a barátnőivel, mert sose látom egyedül.
2013. ápr. 8. 18:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha fészen elcsesezd, akkor 0 lesz az esélyed az ismerkedésre... Valahogy meg kellene oldanod az élő lehetőséget. Mittudomén, képzeld azt, hogy nincs fészbuk és úgy próbálj megoldást találni.

Amúgy tök normális, hogy a barátnőivel van. Mit csinálna szünetben? Ácsorogjon egyedül? Hívd félre a barátnőitől és hívd el valahova, ha másképp nem megy.

2013. ápr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!