Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyit jelentettem csak számára?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyit jelentettem csak számára?

Figyelt kérdés
Kb. 2hónapja mentünk szét a párommal. Tegnap este véletlenül neki küldtem sms-t. Még utána írtam is, neki, hogy ne haragudjon érte. Ma reggel azt írta, gőze sincs kié az a tel. szám, és hogy ki vagyok. Vigyorgó smiley jelekkel. Másfél év járás után.
2013. márc. 24. 09:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Csicska, össze kell verni.
2013. márc. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Köcsög akart lenni, ennyi az egész.
2013. márc. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
fel kell darabolni a lányt
2013. márc. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Lehet eladta a kártyát...


Engem - bár előfizetésesek a számaim - mindig megtalálnak

olyanok, akikhez életemben nem volt közöm.

2013. márc. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Eléggé szánalmas, de nem lehet, hogy direkt írta ezt, hogy felidegesítsen? :))
2013. márc. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Pasiról van szó, és sose cseréli le a számát.
2013. márc. 24. 09:56
 7/12 anonim ***** válasza:
én se tudom fejből a barátnőm számát. lehet kitorolt a telefonkonyvbol.
2013. márc. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kitörölte a számodat a telefonjából. Miután az exemmel szakítottunk, én is ezt tettem. Így hajnalok hajnalán nem tudtam neki részegen smseket küldözgetni.


Soha nem tanultam meg a telefonszámát.


A párommal lassan 2 éve, hogy együtt vagyunk, de ha nem lenne benne a telefonomban és kapnék tőle egy smst, vagy hívást, a szám alapján még csak fel sem ismerném, hogy ő az. Nemhogy magamtól le tudjam írni a teljes telefonszámot.


Szóval nem gondold túl ezt a dolgot. Kitörölt és fejből pedig nem tudja a számodat.


22N

2013. márc. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem poénnak szánta. A sok szmájli árulná el, hogy nem igaz, amit írt, és tudja, hogy ki vagy.

Te még nagyon kattogsz ezen a kapcsolaton. Mi lett volna, ha válasz nélkül tudomásul veszi, vagy annyit ír, hogy "OK."?

Biztos, hogy véletlenül küldted neki? Vagy szerinted ő mit hisz, tényleg véletlenül küldted, vagy csak keresed vele a kapcsolatot?

2013. márc. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, lehet igazad van, de én nem voltam kíváncsi arra, amit írt, hogy éppen csajtól jön haza. Véletlen ment neki sms. Ez nálam máskor is előfordult, de a száma ment is a kukába.
2013. márc. 24. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!