Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, volt részetek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt részetek már beteljesületlen szerelemben? Hogyan viselitek/viseltétek?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 8. 18:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Élek. :D
2013. ápr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek van, volt, vagy lesz ilyen. Nemtől függetlenül. Tovább kell lépni, adj időt magadnak.
2013. ápr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Megtanultam kiszelektálni a rossz érzéseket a szeretettől. És a rossz érzéseket átalakítottam. Szégyelltem magamat magam előtt, hogy nem csak szeretetet érzek, hanem mást is, hogy nem szeretem őt feltétel nélkül. Ez motivált.:)

Meg reménykedek emellett, hogy majd még összejövünk...:D

2013. ápr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%

Nekem még nem volt. Eddig egyszer voltam szerelmes, ami első látásra történt, azonnal viszonzásra talált és azóta is tart (4 éve). Szerintem csak azt nevezhetjük szerelemnek, ami viszonozva van, hiszen az maga arról szól, hogy reggeltől estig együtt akartok lenni és csak egymásért éltek :)

L/17

2013. ápr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
4: És ha reggeltől estig együtt akarsz lenni és csak érte élsz, de ő kikosaraz, akkor az mi?:)
2013. ápr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerelmi csalódás :D de ezt úgy értettem, hogy akkor szerelem a szerelem, ha az EGYSZER már viszonozva volt, és ismered a másik minden egyes kis porcikáját.
2013. ápr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi meg arról beszélünk szerintem, hogy egyszer sem volt viszonozva.
2013. ápr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én pedig válaszoltam, a véleményemmel. Te csak visszakérdeztél :)
2013. ápr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Volt. Jelenleg is hordozom, huszon sok éve tart...gyerekkori barátság, én szúrtam el.

Majd egyszer feldolgozom valahogy..


22n

2013. ápr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Most is tart, mindjárt meghalok
2013. máj. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!