Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak válaszát várom, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak válaszát várom, miért van ez?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, és vagyok én, a nő, egyikünk se tini már, de nem igazodok el rajta. Sokszor letenném a nagyesküt, hogy ennek a pasinak tutira bejövök, azért vannak viselkedésbeli jelei, hogy kitüntetett figyelemmel van irántam, és velem másképpen is viselkedik, mint a többiekkel. De eltelik 1-2 nap, újra találkozunk (melóhely) és úgy érzem ha fejen állva kukorékolnék, az se érdekelné. Azt nem hinném, hogy ezzel szórakozik, elég zárkózott, félénk típus.
2013. ápr. 8. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudja eldönteni mit akar.Azért mert zárkózott félénk.
2013. ápr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel egy helyen dolgoztok ezért az is lehet hogy te a figyelmességet kedvességet mosolyt már úgy veszed mintha vonzódna hozzád mintha akarna valamit, közben meg lehet h szimplán csak ilyen mert egy munkahelyen nem jó ha fapofa az ember.
2013. ápr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vagy túl zárkózott, távolságtartó típus vagy csak atom nagy PUA mester, aki indirekt technikával fog felszedni téged, magyarul egyszer rácuppansz mert nem bírod tovább. :D


F25

2013. ápr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2-es: Először én is erre gondoltam, de azért hülye sem vagyok, különbség van aközött ahogy velem viselkedik, és ahogy másokkal, ez tisztán lekövethető. Legtöbbször. Aztán van, amikor nem, mint pl. ma is, és éppen ezért nem értem a dolgot.
2013. ápr. 8. 19:50
 5/6 anonim ***** válasza:

persze lekövethető...kivétel ha te vagyis az a fél akinek a másik igencsak tetszik és többet lát benne az többet is képzel.

De majd kiderül, vagy sosem derül ki.

2013. ápr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy "hangulatember", esetleg lehetnek depresszív hajlamai, ilyenkor magába fordul, nem érdeklődik irántad, de az is előfordulhat, hogy szimplán félénkebb (és/vagy tapasztalatlanabb), és mivel esetleg te se adsz neki pozitív visszajelzéseket, ezért nem tudja, mit csináljon.
2013. ápr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!