Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Értelmes fiúk/férfiak válaszát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értelmes fiúk/férfiak válaszát várom. Mi a baj a mai lányokkal? Úgy 16-26 év közt.

Figyelt kérdés

2013. febr. 23. 03:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%

Majdnem azt írtam, hogy túlságosan álmodozók, de szerintem az nem gond, csak ne kergessenek irreális célokat.

Ami nagyon aggaszt a mai fiatalság körében, a mértéktelen alkohol fogyasztás, sok esetben drog. A lányok is sokszor eléggé erőszakosak, ez a lesz*rom stílus is szerintem elég durva, amikor nem érdekli semmi, senki... ez mintha valami depresszió lenne, nem tudom de akkor elég sok depressziós lány lehet.


De leginkább az alkohol, drog, dohányzás és az ilyen agresszív viselkedés, a trágár szavak használata ami engem például nagyon el tud szomorítani ha lányról van szó.


23/F

2013. febr. 23. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%

Szerinte az, hogy az anyjukkal minden áron hatalmi harcot akarnak vívni, és be akarják bizonyítani hogy ők már felnőttek, és mindent jobban tudnak.


Így röviden ennyi. Most lehet kígyót-békát kiabálni azokra akik fészbúkra kipakolják a melleiket. Szerintem ezzel semmi gond nincs. Attól még nem lesz ribi senki! Csak önbizalomhiányosak. Hát igen! Sajnos nincs velük eleget beszélgetve otthon, és nem elég mélyen.


Örülnék, ha ez a dolog változna. Bár nagyon nagyon sok csajjal nincs gond ebben a korosztályban! Sőt, a hülyeséget kinövik, jellemzően 21-23 éves korukra.

2013. febr. 23. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%

a középiskola elbutítja a nagyrészét. Csak az lesz normális, nem pic.sa, akinek van valami gondja az életében amit meg kellett oldani, emiatt bölcsebb is lesz, és mivel így kevesebbet van az osztály menőivel akiknek meg kell felelni, nem hülyül el, más célokat talál magának pl a bulizás helyett, könnyebben elviselhető személyiség lesz reális elvárásokkal, jobban alakítható vele komolyabb párkapcsolat.


De persze ez csak az én véleményem, a pic.sákra is van bőven vevő, de a férfiak értelmesebbjét ezek csak irritálják, ha leszámítjuk azt, hogy jól néznek ki


A másik fontos pedig, hogy ne legyen önpusztító, mert rohadtul lehangoló dolog pl

"Láttam egy szép lányt, aztán rágyújtott"

2013. febr. 23. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Első vagyok, de muszáj írnom, hogy leírtátok helyettem is amit gondolok! ;)


Peace!

2013. febr. 23. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdésben egy téves állítás van. Általában nincs baj a lányokkal. Nekem, ha bajom van valamelyikkel, előbb mindig magamban keresem a hibát. Többnyire meg is találom, csak már későn.


26/F

2013. febr. 23. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
30%
Ugy altalaban szerintem ertekrend beli es erkolcsi valsag van, amire a media csak lapatolja a szenet. Akiknek nincs meg a stabil csaladi hatter azok konnyen elvesznek es rossz helyrol veszik a mintakat, 14 evesen mar felnottnek gondoljak magukat pedig kivulrol nezve elviselhetetlen, naiv es hisztis pics@k.
2013. febr. 23. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
47%

a mai 16 éves lányokkal az a baj hogy erkölcsileg 0-ák ( tisztelet a kivételnek). De ez már 13-14 éves korban is kezdődik...

1. Sokkal nagyobb a szájuk, mint annó az èn korosztályomnak volt.

2. Kezd el kurvulni a társadalom ugy 14 éves kortól. Ès ugy aki 13 évesen mèg szűz, az egy lúzer.

3. hamarabb kezdik a piát, cigit, drogot

4. ez egy romlott generáció lesz... lassan közeleg a vég

2013. febr. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Andel válasza:
100%

Semmi.

21/F

2013. febr. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:

Na bocsánat, hogy idejöttem, de ezt muszáj volt elolvasnom.. jól látjátok a dolgokat... sajnos.

metamorphosis megmondta a frankót.


20 vagyok és nem srác.. :D

2013. febr. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs velük azon kívül, hogy azt hiszik ők már nagylányok, ők mindent tudnak, nekik senki ne szóljon bele a kis életükbe, had csinálják azt amit akarnak. Aztán amikor találkozom egy kicsit fiatalabbal mint én (én 25, a példában szereplő hölgy/ek 21-25ig )rendre azt veszem észre, hogy rettentően gyerekesek. Rinyálás megy mindenért, nem képesek felfogni pár apróságot. Pont mint a gyerekek. Na, a lényeg, hogy a mostani 16 éves korosztály ennél sokkal rosszabb lesz.
2013. febr. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!