Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki nem tetszik nektek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem tetszik nektek, szoktátok figyelni, épp azért is, mert nem jön be?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú,nagyon ritkán titokban rámnéz,vagyis azt hiszem,mert nem mindig merek ránézni!De van,hogy messze van,és egyáltalán nem figyel!

2013. ápr. 8. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
aki nem tetszik azt próbálom kerül, főleg ha tudom h én bejövök neki. nem akarok reményeket kelteni benne. lehet, kicsit gonosznak tűnök, de így gyorsabban elfelejt az illető. na de a te esetedben...bár nem tudok sokat. nem tartom valószínűnek, h azért néz téged mert nem tetszel neki. szoktatok szemezni? mert az tuti nem jelent rosszat ;)
2013. ápr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak látásból ismerem,néztünk már egymás szemébe,de messziről!Meg közeledni akart egyszer,de az nagyon régen volt!Én sose mertem ránézni úgy igazán,zavarban voltam!
2013. ápr. 8. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!