Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Többi lent!

Figyelt kérdés
Szóval én hamarabb szeretnék vizsgázni így feljebb kerültem egy osztályal. Csak hogy ott meg szerelmes lettem és a tanárok az iskolába is erröl beszélnek. Ez nagyon zavaró. Aki tetszik annak még nem mondtam hogy szeretem. De sokat beszélünk és osztálytársak is vagyunk. és ö csak juniusig marad a suliba aztán elmegy egy másikba. én még soha nem voltam szerelmes. ö az elsö. De öt nem szeretném elveszíteni. és azt se szeretném hogy az egész iskola (tanári kara) rólunk beszéljen. és a vizsgát is szeretném hamarabb lettenni. Szerintetek mi a helyes lépés?? ha van olyan.Mit tegyek? és ti mit tennétek ilyen helyzetbe.

2013. ápr. 8. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Első legyen a tanulás, mert attól függ a jövőd!!! Ha marad szabadidőd akkor beszélgess a sráccal, a tanároknak ehhez meg semmi közük, bekaphatják.
2013. ápr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, azzal meg egyet értek amit a tanárokról mondtál. Csak ne zavarna ennyire.
2013. ápr. 8. 21:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként honnan tudják? És ezt hogyan mutatják ki?
2013. ápr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hogy honnan tudják az jó kérdés. úgy mutatják ki hogy elöttem beszélnek rólunk. tehát az osztály terembe.
2013. ápr. 8. 22:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!