Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha rájöttem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ha rájöttem hogy a 17éves lányom szerelmes a 40éves tanárába?

Figyelt kérdés
Nem vallja be de ismerem a lányomat. Ahogy beszél róla állandóan egyértelmű hogy szerelmes. Mi ilyenkor a megfelelő lépés? Aggódom érte.

2013. ápr. 9. 05:44
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ha helyes fiút mutogatok a száját húzgálja...attól tartok hogy nem fog kiszeretni ebből a férfiból és talán megpróbál összejönni vele érettségi után.
2013. ápr. 13. 12:40
 12/18 anonim válasza:

azért nem minden tanár tudja helyén kezelni a dolgokat, van aki kihasználja a helyzetet, főleg ha szép, vonzó csajszi és tetszik neki. a lány meg mivel oda van érte, nem valószínű hogy visszautasítana bármit is

az én szüleim tudják hogy szerelmes vagyok belé, de mit tudnak tenni, ha kivennének suliból ha akarnám akkor is fel tudnám keresni, interneten, telon, vagy bárhol tudok vele beszélni, teljesen nem tudnának eltiltani tőle ugyse, ráadásul még haragudnék is rájuk érte

szerintem ilyenkor egy szülő nem tud sokat tenni:/

2013. ápr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Szia. Köszönöm a te válaszod is! Azt gondolom nem tudok tenni elenne semmit csak annyit hogy reménykedem hogy nem fog sérülni a lányom.
2013. ápr. 18. 15:58
 14/18 anonim válasza:

ha a tanár nem érez iránta hasonlóképpen, és rendes ember akkor biztos nem fog:)

velem elhitette, hogy igen és kihasználta elég rendesen, hogy én tényleg szeretem!

úgyhogy kívánom én is, hogy a te lányod ne sérüljön!

ha akarnám már nem dolgozna ott, de még ezek után se tudnám vele megtenni! ezért is nem mondom otthon..mert akkor már ő nem lenne ott az biztos

amugy kiírtam nem régiben egy kérdést, és pont stimmel a koruk is meg minden lehet vele beszéltem :))

2013. ápr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Pont vele...? Te jó ég. Mit mondott?
2013. ápr. 18. 17:06
 16/18 anonim ***** válasza:
nagyon nem tudsz mit tenni.ha a lányod annyira oda van érte... és érettségi után miért baj? jó,jó 40 éves a fäszi... de ha normális, tiszteli és szereti a lányodat, szerintem nem nagyon lehetne ellenkezni. másrészt pedig 1 idősebb férfi jobban tudja imponálni az ilyen korú lányokat...
2013. ápr. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem tudok mit tenni. A lányom lassan felnőtt nő. Ezt én is tudom. Viszont attól félek hogy egy negyvenes férfi már nem csak sétálgatni akarna vele. Azt viszont én is tudom hogy jobban tisztelné a lányomat mint egy huszonéves fiú.
2013. máj. 1. 05:53
 18/18 anonim ***** válasza:
Végül hogy alakult? A lányodnak sikerült magát túltennie a tanárán?
2015. nov. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!