Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sznob vagyok, ez gond a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sznob vagyok, ez gond a párkeresésbe? (úgy vettem észre)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szóval sznob vagyok, mondhatni úgy neveltek ( a szüleim is azok) mindenből a márkásat veszik ruhák autók háztartási kellékek szal tleg mindent. És már én is ott tartok, hogy nem megyek be egy Deichmannba hanem csak egy Nike-ba, H&M helyett Ralph Lauren . Tudom , hogy ez nem jó így és a csajok szemébe se, de nem tudok mit csinálni. Mindig is úgy neveltek, hogy ami olcsó az szar csak a márkás dolgok a jók. Ja és persze egész életembe 4-5ös átlag volt elvárva így egyetemista lettem és hétvégente egy szórakozóhelyen dolgozom mint biztonságtechnikai felelős, az összes biztonsági őr, kidobó az én igazgatásom alatt van. Mondták már, hogy jó vagyok vezetőnek.

Na a probléma az, hogy amint a csajok rájönnek, hogy sznob vagyok (nem mutatom ki) megpattannak egyből. De néhányan már akkor is, mikor egyszer ilyen cipőbe jövök, máskor meg egy másikba ugyanolyan márkába. És akkor megkérdezik, hogy neked csak Adidas cipőd van? És akkor mondom, hogy igen azt szeretem.. de sokszor a ruháimat is észreveszik, hogy némelyik egy fél havi fizetésbe kerül... Próbáltak már rámmászni pénzéhes ribancok, de nekem csak rendes lányok kellenek! Én nőre amúgy se költök, amíg nem járunk, csak a "kötelezőket" ugyanis én sem szarom a pénzt! Az ilyenekre mint én mondják, hogy sosem tudja meg milyen az igazi munka.. Hát én 12órázok minden hétvégén, hétköznap meg suli vizsgák stb...

Kérdés: Csajozzak ugyanabba a cipőbe, meg 1-2 farmerrel illetve inggel?? És fojtsam vissza a sznobságom ahogy eddig?

Csak félek, hogyha rájönnek faképnél hagynak én meg nem akarok beleesni senkibe.


Köszi a segítségeteket, tapasztalataitokat.

Üdv, 23f


2013. ápr. 9. 07:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ez egészen addig nem baj, míg te is bele nem esel abba a hibába amibe a sznobok 99%-a bele esik: egy idő után elkezded lenézni a nálad alacsonyabb helyzetben élő embereket, akik nem tehetik meg a márkafüggést pillanatnyi helyzetükből adódóan.
2013. ápr. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

tudod, mit jelent a sznob?? Szerintem nem.


Aki megteheti, naná, hogy nem kínaiból öltözködik. Nálam a férjem ilyen mentalitású, megveszi a drága cuccot, nekem is, én meg nem is merem hordani, mert baja lesz...Ő úgy mondja, hogy jót vesz, nem drágát. Ami persze drága. Ha megdolgozol érte, akkor nem értem miért baj és miért kell egyáltalán fennakadni egy Adidas cipőn, azért az egy középkategória.

2013. ápr. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

kisfiam

a számítástechnika órán mikor a tanár enged gépezni nem a neten kellene baromságokat írni, hanem az office alkalmazásokat kéne gyakorolni, h ne legyél majd utcaseprő...

2013. ápr. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Hát ismeretlenül nekem is megfordulna 1-2 dolog a fejemben, mármint, én úgy vagyok vele, hogy aki túl sokat ad a külsejére, az valószínűleg sokkal kevesebbet ad a belső értékekre. Én már csak ilyen előítéletes vagyok. Sznob viszont nem vagy.

Mondjuk én nem nagyon szoktam ruhából márkásat venni, mert nem hordom addig, hogy megérje. De én sóher vagyok.

2013. ápr. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
ha nem nézed le a másikat az esetleges csórósága miatt, és azért mert máshonnan jött és más nevelést kapott mint te, akkor nincs ezzel baj. ha tehetném én sem a kínaiból öltözködnék, de én kb soha nem fogom magam még munkával sem erre a szintre verekedni, mert két külön világ. tényleg egészen addig nincs baj veled, amíg nem dörgölöd a másik orra alá hogy a te milyen marhára stílusos vagy és milyen remek az izlésed, ő meg égjen mint a rongy mert csak a szar minőségű deichmann cipőre futja neki és nem adidasra. :) nem bűn az ha megengedheted magadnak a minőséget, a sznobság nem ez.
2013. ápr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 ivilicious ***** válasza:
ha valaki szeretni fog,magadért fog szeretni. én ne vágj fel vele,h msot ilyen-olyanod van,a normális csaj meg úgyse fogja megkérdezni meg szóbahozni...
2013. ápr. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 ivilicious ***** válasza:
ja,és igen,a másik,h a csajt meg ne nézd le,ha nem ilyen.
2013. ápr. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!