Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van h egy nő ki meri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van h egy nő ki meri mondani hogy nincs szüksége se pasira se kapcsolatra a teljes boldog élethez, a férfiak próbálják bizonyítani az ellenkezőjét, v. rásütik hogy "megbántották/csalódott". Én rájöttem h. van rengeteg lehetőségem. Miért baj ez?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy ha egy nő ki meri mondani hogy nincs szükségem sem pasira sem párkapcsolatra a teljes boldog élethez, a férfiak próbálják bebizonyítani az ellenkezőjét, vagy rásütik azt a bélyeget hogy "megbántották/elkeseredett/csalódott". Én pusztán rájöttem arra, hogy van egy csomó lehetőségem!!! Végre tehetem azt amit szeretnék, nem kell kompromisszumokat kötni vagy magyarázkodni. Miért akkora baj ez? Boldog vagyok és vannak akik szeretnek és támogatnak, akiket én is viszont szeretek és támogatok.

2013. ápr. 9. 13:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy vagyok mint utolsó rá adásul én is 24 vok.

Ez az állapot egy idő után állandósul és mi után megszokod a szabadságot h.lye leszel le tenni róla mert van egymilliárd féle előnye. Csak 2 példa múlt héten voltam moziba. Beültem a terembe megnéztem a filmet amibe úgy szórták az ólmot mint Zeusz a villámokat.

Na most nem kellet meghallgatnom a nem létező b nőmet h ne ezt nézzük mert neki ezé v azé nem tetszik.

Másik példa: Haverom irt 2 napja h pénteken igyunk meg valamit és már meg is beszéltünk egy találkozott 15-00-ra.

És még mondhatnák ezer ilyet de nem untatlak nyilván te is ezt érzed ami óta szabad vagy.

Mert szabadnak lenni jó senki nem kér számon és azt tehetsz amit csak akarsz és magadra sokkal több időd van.

Élvezd ki :)


24 F

2013. ápr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

+1 élvezem is, és nem is kívánok és nem is tervezem ennek a változtatását. Akkor jövök-megyek amikor akarok, azzal beszélek akivel akarok, azt nézek amit akarok, ja és hogy mindenhol csak 1 főért kell fizetni, az maga a megváltás.


Csak addig a sz@r amíg meg nem szokja az ember. Engem is zavart 1 időben a sok smárolós párocska látványa az utcán.... Most már fel se tűnnek.

2013. ápr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Bruce_Wayne ***** válasza:

szimpla irigységből :) ne is foglalkozz velük,megtanultad hogy a boldogságod nem másoktól függ, csakis saját magadtól és a gondolataidtól.Ez hatalmas tudás és ajándék egyben :)

Míg te boldog vagy egyedül,mindvégig az is maradsz,ők pedig majd rájönnek hogy előbb utóbb minden ami rajtuk kívül álló dolog és most még örömet okoz,elmúlik idővel és semmivé lesz.

2013. ápr. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Én nem gondolom, hogy a társadalom megbélyegzi az ilyen nőket, nem látok benne semmi kivetnivalót. Ez mindenkinek a szíve joga, csakúgy mint minden más. Én például alig várom, hogy a párom megkérje a kezem és jó felesége legyek. De ez én vagyok. Most ha nekem valaki erre azt mondaná, hogy hülye vagyok, és elkezdene kritizálni, az nekem nagyon rosszul esne. Pedig lehet, hogy az illető szemében én ezzel a felfogásommal teljesen furcsa vagyok. Aki viszont kritizál téged emiatt, azzal ne foglalkozz. Ez csak és kizárólag a te választásod! :)


Azzal viszont nem értek egyet, amit az egyik fiatalember írt itt, hogy mennyire rossza kapcsolat. Mert mindig számonkérés van, meg nincs szabadság, meg nem nézhet olyan filmet, amilyet akar, mert szerintem ez nem így van egy jó kapcsolatban.

Mondok egy ellenpéldát: Most fut a mozikban az Ironman 3, ami engem abszolút nem érdekel. Párom viszont mondta, hogy szeretné megnézni. Mondtam, hogy menjen csak, azt válaszolta kis szomorúan, hogy jóóó, akkor megnézi egyedül mert haverjai már látták. Erre én azt válaszoltam, hogy jó elmegyek vele én is szívesen. Meglepődve kérdezte, hogy: Téged ez érdekel? Mondtam, hogy egy kicsit sem, de az ő kedvéért nagyon szívesen elmegyek, még akár jó is lehet!


Szóval én úgy gondolom, hogy nem kell általánosítani, nem minden kapcsolat szól tiltásról meg magyarázkodásról, ez azért elég szélsőséges meglátás.

2013. ápr. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

13:27


térjünk vissza a tökéletes életedre mondjuk úgy 10 év és 2 gyerek meg felszedett 8-10+ kg után... Kíváncsi leszek hogy ugyanígy fogsz e erről vélekedni.

2013. ápr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Hát majd kiderül. :) De ezt megint sarkításnak érzem. A gyerekek örömöt hoznak egy pár életébe, és 8-10 kilót meg meg nem törvényszerű, hogy felszed az ember. Max egy picit többet fog kelleni sportolni, úgyis szeretek. :)
2013. ápr. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
most nem épp az örömre céloztam, hanem a belefásulásba. Egy kapcsolat kezdete jó mert újdonság szinte minden, 10 év után meg a kapcsolatok 99%a nem tartja meg a kezdeti lángolást, és jön az unalom meg as kötöttségek.
2013. ápr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Hát ennyi erőből akkor soha senkinek sem kéne házasodni, hanem össze vissza lenni mindenkivel, mert az újdonság. Ami elromlik, azt nem eldobni kell, hanem meg kell javítani.

Én úgy gondolom, hogy ezt eldönteni mindenkinek szíve joga. Ráadásul nem is ez volt a kérdés.

2013. ápr. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Pontosan. Mondtam én egy szóval is hogy nem döntheti el mindenki maga?? Azok mondják ezt, akik leszólják a különceket, kik vállalják hogy bizony egyedül is fognak tudni tartalmas és boldog életet élni.


Azok, kik azt hiszik hogy ha nincs az embernek barátnője akkor egy idióta lúzer, és röhögnek rajta.

2013. ápr. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én sokkal inkább úgy hiszem, hogy azoknak ilyen nagy a szájuk és ítélik el a függetleneket, akik maguk is erre vágynak, csak nincs merszük megtenni. És irigyek.
2013. ápr. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!