Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak (30-50) többsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak (30-50) többsége utálja ha a "férfi" helyett más szóval utalnak a nemére?

Figyelt kérdés

A kérdésekben és válaszokban nagyon ritkán olvasom a "férfi" kifejezést, helyette "pasi", "hapsi", "csávó" és még rengeteg egyéb más szerepel. Akár férfi a kérdés feltevője, és magáról kérdez, vagy válaszol valamire.

A férfiak többsége akikkel erről beszéltem, kivétel nélkül zavarónak tartják (=rohadtul rühellik) a "pasi" kifejezést.


Most akkor mi a helyzet emberek, ne hagyjatok kétségek között.



2013. ápr. 9. 13:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A párom 28 éves, kifejezetten utálja, ha lepasizzák, a többiről nem is beszélve. Úgy érzi jogosan várja el magára nézve a férfi jelzőt. Van, akinek ez nem jelent semmit, ő kikéri magának. Nekem ez sokat elmond a személyiségéről is. Akinek ez fontos, arról is sokat elmond.
2013. ápr. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én 20 éves vagyok és utálom a pasizgatást. Nem csak magam felé, hanem úgy általában. Éretlennek és komolytalannak tartom. Nem is várok el komoly kapcsolatot egy olyan nőtől, aki így nevezi a fiúkat, férfiakat.
2013. ápr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy férfikorban lévő ember megnevezésére nem is jönne a számra a pasi, vagy akármelyik általad felsorolt jelző... csak a férfi. De nyilván ez az ide írogató fiatalabb korosztálynak nem ennyire evidens, ők előszeretettel használják őket.
2013. ápr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én 31 éves nő vagyok... Ha én egy 30-50 év közötti férfire azt mondom, hogy férfi, az azt jelenti, hogy számomra az az ember, komoly, megfontolt, már már túlságosan merev, kiszámítható... ha egy ilyen korú férfire azt mondom, hogy pasi, az esetleg még tetszhet is nekem, lazának tartom, szimpatikusnak, de csak komolytalan dolgokra...
2013. ápr. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
Én nem szeretem a pasi kifejezést. Kb olyan mint amikor egy nőre azt mondják hogy pina.
2013. ápr. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 tabaki ***** válasza:

A "pasi" szó annak a jelzése, hogy a hölgy nem akar vele beleereszkedni egy komolyabb kapcsolatba. Tartja, ameddig jól esik, de bocsika, ő belevaló, vagány nő, aki nem alázza meg magát holmi függőségi viszonyokkal vagy mélyebb érzelmekkel. Ennek az alapján vajon miért nem örülnek a pasik a pasizásnak?

Párdarabja a "csaj", azzal a különbséggel, hogy van egy vállalható, önállóságot sugalló zamata is, de a "csajom" bátran a "pasim" mellé illeszthető pökhendiségben. Mellesleg ez adta az abszurditását hajdani kedvencemnek, a régi tévéreklámban elhangzott "a csajom jövőre szülni akar" szövegnek.

2013. ápr. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért ne hasonlítsuk már össze a NŐ=pina és pasi=férfi kifejezést!!!!Rohadtul nem ugyanaz! Pinának nevezni egy nőt rettenetesen sértő és degradáló!
2013. ápr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pedig amikor egy nő azt mondja, hogy a "pasim" az majdnem olyan mintha azt mondaná a "f@szom". Nyilván nem olyan trágár de a jelentése ugyanaz, tárgy amit használok érzelmek nélkül.
2013. ápr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8-as:-))


Hát ez apró költői túlzás, ettől függetlenül ezen nevetnem kellett.

Ne üssetek agyon, de általánosítás következik, aki nem bírja, ugorja át: a pasi nekem olyan szó, amiről társításként nyafogós hangú, kitartott (vagy erre utazó) lánykák ugranak be (tisztelet a kivételnek!). A férfi jellemzően a 25 felettiekre illik inkább, a fiatalabbakra fiú még simán elmegy.

2013. ápr. 9. 14:26
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ti hülyék vagytok ;)....


Túl sok mindent láttok ebbe bele.


8-as ha megfelelő példával akarsz élni ez ügyben akkor ajánlom a "csajom" megnevezést...Az olyan mint a "pasim". A pina az rohadtul nem ugyanaz mint a pasi...

2013. ápr. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!