Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok, most mi legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok, most mi legyen?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú akinek tetszettem, viszont én lekoptattam mert halálosan szerelmes voltam egy másik fiúba, most ez a szerelem véget ért, és a fiú akinek tetszettem elkezdett udvarolni a barátnőmnek, és én meg féltékeny vagyok . Viszont a barátnőmnek meg van barátja . Elég zűrös egy helyzet.
2013. ápr. 9. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:

nem zürös ez.

két szék közül a pad alá estél és ez zavar téged...

2013. ápr. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te főzted edd is meg...
2013. ápr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Benézted.:D

Szerintem az legyen,hogy vagy fuss a fiú után,vagy hagyd békén!Magadra vess!Ő kezdeményezett,te nem éltél a lehetőséggel,így jártál.

2013. ápr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Polipop ***** válasza:
Mi lenne? A barátnődnek nem kell a fiú, a srác koppan. Te koppantál, de nem fogtok egymásra találni, mert nem kellesz neki, plusz a barátnőd közelsége miatt nem akar majd veled lógni. Azt fogod hinni, hogy vége az életednek, pedig nem, aztán szépen lassan elfelejted az egészet.
2013. ápr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!