Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én férjnél vagyok ÉS AZT...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én férjnél vagyok ÉS AZT SZERETNEM KÉRDEZNI mit tegyek az ellen hogy ne legyen örülten féltékeny a párom?

Figyelt kérdés
ÉN interneten jöttem össze a férjemmel . Ö arab :D imádom és ö is engem sajnos csak külön tudunk élni mert vizúm kell hozzá hogy jöhessen Magyarországra . Minden nap beszélünk msn-en és mar nagyon kiborit azzal hogy féltékeny mit mondjak vagy tegyek hogy csökkenjen ez a nagy féltékenysége? 4hónap múlva jön magyarba :D
2010. júl. 20. 13:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
ezt h csináltátok?? amugy nem sok jövőt jósolok, az arabok nem vmi hűségesek.. :S
2010. júl. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
hogy házasodtatok össze?
2010. júl. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
szokott biciklivel driftelni?
2010. júl. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
menjél ki te, majd ott megnevelnek.amúgy kamu.
2010. júl. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ö NAGYON HŰSÉGES TIPUSSSS :d ÉS MAGYAR előbb megcsal hidd el.Mert ő muszlim és tiltja a vallása fonatikusan hiszik a vallásában . A magyar férfiak gigolónak képzelik magukat tisztelet a kivetel:D
2010. júl. 20. 13:46
 6/23 anonim ***** válasza:

Csak közmondásokkal tudok válaszolni:

- Kutyából nem lesz szalonna!

- Ha megfőzted, egyed meg!

Egyébként mindenkit sajnálok, akit nem győz meg, nem tántorít el a sok elrettető példa.

2010. júl. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
jáj de butus vagy.
2010. júl. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Én most jöttem haza Afrikaból 1 évet voltam ott de ö is szeretne jönni magyarba:D
2010. júl. 20. 13:49
 9/23 anonim ***** válasza:
mondd neki h hha tovább féltékenykedik akkor megcsalod
2010. júl. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
De most mért vagyok buta nagyon jó ember a férjem féltékeny de más gondom nincsen vele szerencsére mindent megadd.:d
2010. júl. 20. 13:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!