Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Van egy kisebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Van egy kisebb komplexusom. Tehát hogy kicsinek tartom a melleim eddig még csak en mondtam ezt de kivancsi vagyok ti véleményetekre is. Szoval 75D-s melltartot hordok ez a méret kicsinek számit?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 15:31
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
hat oke h ilyeneket irtok elvan fogadva igen jo a méret sot lassan lehet nagyobb kell anyukámnak nagyon nagy mellei vannak és tudom h a D nem a legkisebb de nekem kicsik ...remélem egyszer szilikont is tudok tetetni...koszi mindenkinek
2013. ápr. 9. 15:55
 12/20 A kérdező kommentje:
a méret pedig attol fugg hol veszek melltartot vagy 80C vagy 75 D-sek a melltartoim
2013. ápr. 9. 15:56
 13/20 A kérdező kommentje:
nemkell háborogni csak kivancsi voltam es latom voltak normalis kommentek is!
2013. ápr. 9. 15:56
 14/20 A kérdező kommentje:
ja es irtam aztis h csak én gondolom igy
2013. ápr. 9. 15:57
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem a szám számít, hanem a betű. Egyébként pedig az összbenyomás a lényeg.

Nekem 80B a méretem, de az én alakomhoz ez jól passzol.

Persze mint minden lány én is néha kételkedem, hogy eléggé egyformák és méretesek-e, de ez hamar elmúlik. Egy kis "ringás" egy feszes pólóval és minden a helyére kerül.

Lényeg, hogy ne aggódj, a szilikont meg jobb ha elfelejted.

2013. ápr. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
egyépként is egy olyan helyre ahol csak egy kérdést teszek ki miert irnék ki hulyeségeket nemlesz tole se jobb se rosszabb ...
2013. ápr. 9. 16:03
 17/20 anonim ***** válasza:
Amúgy,Kata,te vagy az? :D
2013. ápr. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
szerintem inkább a helyesírással foglalkozz.
2013. ápr. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

még egy ....

D mint kis melle. pf...

2013. ápr. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

A 75 D-s mell az már nagy mell. Én igazából már a C-t is a nagyobb kategóriába sorolnám! C-D nagyon jó kosárméret. Mondom ezt úgy hogy eddig B-s volt a barátnőim melle.

25F

2014. máj. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!