Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még manapság kedves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még manapság kedves, rendes csajok akik nem ribancok szeretni valóak? Ha igen akkor hol lehet ilyenekkel ismerkedni? Vagy csak én futok mindig ribancokba?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, vannak. Kapásból ismerkedési helynek a busz jutott eszembe :D
2013. ápr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akadnak mindenhol. Csak ki kell tudnod szűrni a sokaságból, hogy ki az aki valódi ribanc, és ki az akit ribancnak mondanak(tűnik), de nem az.
2013. ápr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rossz helyen futkosol.
2013. ápr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bele se merek gondolni, hogy hol ismerkedsz ha mindig csak ribancokba futsz...
2013. ápr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8%
Lényegtelen, hogy kedves, rendes a csaj vagy sem, a pénzed kell neki úgyis. Tapasztalat.
2013. ápr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gondolom az utolsó csak viccelt. Ha mégsem akkor tessék élő példa vagyok rá, hogy nem igaz. :P
2013. ápr. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
én normálisnak mondanám magam,mégsem kaptam megbecsülést...
2013. ápr. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Igen vagyunk még egy páran. Én is rendesnek, normálisnak mondanám magam csak az a probléma, hogy ezt eddig még senki sem értékelte, inkább átpártolnak a ribancokhoz, a jó sosem kell.
2013. ápr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Már 15 évesen is, azt tapasztalom,hogy az kell aki mindent enged a fiúnak, tapit, seggre csapást...

Fiúknak pedig ilyenek a jók...Őket emlegetik úgy,hogy 'jó csajok',de utána sírnak,hogy minden lány r*banc...Úristen,sosem értettem ezt a logikát.

2013. ápr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!