Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl korai ha 13 évesen szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl korai ha 13 évesen szeretnék barátot? Nem feltétlenül csók csak kézfogás ölelés puszi és a megfelelő időben a csók.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
nem korai, de a kézfogás és a puszi az épp elég
2013. ápr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem :D Én is szeretnék már 1 éve de úgy vagyok vele hogy várok még 16 leszek...pár hónap :D 15/F
2013. ápr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. ápr. 9. 20:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

nem korai, de csak akkor ha 13 14 éves fiúval kezdesz, csók is lehet szerintem, de annál tovább ne menjetek!!! őrület mennyi partypics@ van mostanában, hogy 13 évesen már dugnak össze vissza. ne legyél ilyen, és csak azért ne jöjj össze valakival, hogy legyen egy pasid!

16/l

2013. ápr. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem korai, csak ne szexelj. :D
2013. ápr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amennyiben elég érettek vagytok hozzá, akkor persze, de látatlanban félek, hogy vmelyikőtök túlzásba esik... De ha te bízol magadban, hogy elég érett vagy ehhez, akkor hallgass az ösztöneidre.
2013. ápr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kadiger246 ***** válasza:
Én 14 vagyok írj
2015. jún. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!