Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk ti mit szolnatok hozza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti mit szolnatok hozza ha a lany akibe szerelmesek vagytok arrol "viccelodik" h milyen pozban szexelt a baratjaval?

Figyelt kérdés
Konkretan 20 ev alatt meg senki sem sertett meg ennyire. Mikor kimondta eldobtam a kajamat es piros idegbeteg fejjel otthagytam es ott voltam vele h soha tobbet nem akarom latni !!!
2013. ápr. 2. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Elküldeném.
2013. ápr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
máris a fejedre húzod a fitymádat és bekussolsz? ez nem val rád öcsém..
2013. ápr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nő vagy?
2013. ápr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. Ezt légyszi írd le ide is,mert szeretnék erre emlékezni

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2. Ő tudja,hogy mit érzel?

2013. ápr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mit érzel és miért?
2013. ápr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
onnantol nem lennék belé szerelmes. Ha az én barátnöm lenne és velem viccelödne ilyenröl az oké, de egy számomra vadidegen csávonak ne ecsetelje már, hogy miylen jot dugunk, mert én sem szoktam terjeszteni, mivel kettönkre tartozik senki másra.
2013. ápr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most konkrétan mi a szitu? A Te szeretőd, és az exéről mesélt? Vagy Te csak titokban vagy szerelmes belé, és a mostani barátjáról mesélt?
2013. ápr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!