Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha csak úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha csak úgy rávetném magam?

Figyelt kérdés
Hiába vagyok nagyon kedves, nagyon odafigyelő, hipergyengéd és hiába oldom a hangulatot viccelődéssel, a srác nem képes feloldódni nem tud egy teljes mondatot kinyögni anélkül hogy elakadna vagy el ne vörösödne. Gondoltam rá hogy talán hülyének néz vagy nem tetszek neki. Dehát oda jön hozzám, és a távolból vigyorog rám mint a tejbetök. Ez megy már harmadik hónapja. Mi a frászt csináljak? 19/N
2013. ápr. 1. 00:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem helyesen tennéd. A leértekből egyértelmű, hogy nem egy kezdeményező, merész típus. Ezzel talán kizökkenthetnéd és ő is bátrabb lenne.
2013. ápr. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én mit szólnék?:D felőlem mehet.. az a fontos, hogy ő mit szólna
2013. ápr. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Keress egy férfit...
2013. ápr. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Vesd rá magad és harapd át a torkát.

Vagy erőszakold meg egy padon.


Szerintem te többet nem tehetsz,a srác mulya.

2013. ápr. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Öleld meg, adj neki sok-sok puszit, és feloldódik:DD
2013. ápr. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én se vagyok a legbátrabb úgyhogy ráuszítottam a barátosnémat, hogy kérdezzen már rá hogy mégis mi van. Erre mint kiderült nem hitte el, hogy nekem tényleg ő tetszik. Azt hitte szórakozom vele. Az ő haverja meg egyik nap odajött hozzám hogy "Na? Elhívott már moziba?" mire én: "??? nem." "Esküszöm szétütöm ezt a hülyét. Tegnap egész végig ezen sápítozott hogy úgysem mennél el vele."
2013. ápr. 1. 00:56
 7/9 anonim ***** válasza:
6-Öleld meg a srácot, biztosan csak erre vár:DD
2013. ápr. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ugyanígy vagyok :DD .. már nem tudom kínomban mit csináljak.

19/L

2013. ápr. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
jaaj de cuki.:) mindenképpen buzdítsd, ezek után hívd el te valahova, vagy mondd meg, hogy akkor megyünk moziba??:p
2013. ápr. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!