Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett ilyen a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ilyen a volt baratom? Miert viselkedik ilyen szanalmasan?

Figyelt kérdés

Az exemel 2évig voltunk együtt.

A 2év alatt nagyon sok midnenben mellette voltam.Sok mindenen keresztul mentunk egyutt.El türtem neki a feltkenységi rohamait,azt h nem nagyon engedett el egyedül szorakozni stb..A lényeg ,h én szakitottam vele több mint 2 honapja ,mert nagyon csunyan ossze vesztunk,mert ivott és meg akart ütni engem is meg a baratnőm is,ökölel akart nekunk jonni,nekunk vagta az üveget szerencse ,h lehajoltunk.Máskor is vesztunk mar ossze,de ilyen durvan nem,Ezek utan en nem akartam vele másnap beszelni,mert nagyon nagyon mérges lettem rá,ő irkalt 2,3 napig h bocsajsak meg neki,meg tagadta is neha ,h ezt meg tette volna,de akkor ugy ereztem sosem tudnám ezt elfelejteni.Egy idő óta viszont nagyon hianyzik és szeretnek ujbol vele lenni,de ő szoszerint le kakil engem.Ha meg lát az utcán nem köszön sőt elforditsa a fejét,ha irok neki nem ir vissza,irt par smsmre vissza,h ő nem hagyja h majmot csinaljak belőle,meg,hogy nem érdeklem meg ilyeneket ir,viszont 1x össze futottunk amikor maga volt,akkor meg elkezdett sirni ,h igy szeretmeg ugy,de nem akar velem lenni mar..Nem értem,h miert neki al meg feljebb?Olyant is mondott,h kuzdott ertem 2,3 napig en nem jelentekztem mostmár madj ő nem fog..Hat szerintem ha valakit igazan szeretunk nem ck par napig kuzdunk érte..de mar oda jutottunk,hogy fb-n is mas csajokkal tesz képet,meg h egyaltalan nem reagal az smsimre..Én pedig tudom,h hulye vagyok,de massal nem tudom elkepzelni az eletem a jövőm..Midnjart itt a ballagasom,majd a szulinapom el volt tervezve már,és most meg olyan kaka,h nem lesz velem.A szivem meg szakad..Hallok egy zene számot ,egyböl rám jön a sirás,nem tudok enni,aludni,tanulni...Csak ő jár a fejemben,hianyzik nagyon.Szerintek nem szeret már? Vagy csak jatsza a büszkét?FOg még keresni? Régen mindig mondta h sosem hagy magamra sosem fog le kakilni mindig mellettem lesz ,akarmi lesz..Nincs kedvem nelkule elni..


2013. ápr. 9. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen sráchoz vissza akarsz menni, valami baj van a fejedben! Addig örülj inkább, míg lekakil.
2013. ápr. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szép. be akart nektek b@szni ököllel, meg üveget dobott felétek. és neked ez kell??? gondolkozz már...
2013. ápr. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az jobb lenne ha verne? Terrorizálna? Akkor is ennyire akarnád, csak mert ahogy leírtad 2 évet ezek szerint elég lazán vett, az meg hogy kezet emeljen rád, ilyen emberrel ne!!

Én 3 év után szakítottam a párommal mondjuk nem ilyen dolog miatt, rám soha nem emelne kezet, meg nem is iszik, de 3 hét után 10 sms után egy eljegyzési gyűrűvel jött vissza hozzám és én igent mondtam. Szóval gondolkozz el ezen az egész kialakult helyzeten.

2013. ápr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom..de annyi szép volt előtte...És annyira nehezen tudom elfelejteni ami volt,meg amiket igért..És fáj,h nem is ir vissza..:( Pedig tudja,h senkim nincs ...ugy érzem mással nem lesz majd jó,nem lesz az az..:( Rosz ,hogy a ballagásomon nem lesz velem,a baratnőimnek pedig a pasiuk ott lesz..Meg amikor mesélik a baratnőim ,h milyen volt a pasikukal nekik,meg h mar 9 honapja vannak együtt meg bla bla..Borzasztó érzés,hogy en nem mondthatom,hogy en meg 2éve és 3 honapja vagyok boldog a parommal..:(
2013. ápr. 9. 22:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nekem meg 18 éve nincs senkim, mégsem kezdek el siránkozni, hogy szegény csóri én egyedül fog állni a ballagáson a sok hősszerelmes mellett.


Hozzáteszem a leírásod alapján ilyen fiú akkor sem kellene, ha fizetnének érte hogy ismerkedjek vele!

2013. ápr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!