Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik velem ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik velem ilyen furcsán mostanában?

Figyelt kérdés

Pár hónappal ez előtt mindig szemezgettünk, néha volt egy röpke mosoly...de mostanában úgy veszem észre hogy mintha elzárkózna tőlem. Fogalmam sincs mitől lehet ugyanis nem mer a szemembe nézni, ha meglát félre fordítja a fejét mintha átnézne rajtam.

Jelentheti azt is hogy nem tetszek neki és igy akarja kifejezni?:s


2013. ápr. 6. 10:36
 1/7 anonim válasza:
Lehet hogy valakinek valamit mondtál a háta mögött ami neki nem tetszett, megtudta és csalódott benned, vagy már más tetszik neki, vagy talán bejössz még neki, de nem meri megtenni az "első" lépéseket. Ezeket tudnám mondani, de azért sok szerencsét! :)
2013. ápr. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos tetszel neki, akkor nem így viselkedne lehet valaki mondott rólad valamit, barátod vagy barátnőd nincs? az lehetne ok Beszélj vele:)
2013. ápr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lány vagy fiú vagy?
2013. ápr. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy van már más neki.. az is előfordulhat, bár én akkor is szemeztem azzal a fiúval aki tetszik amikor volt valakim..
2013. ápr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen ez mind igaz. köszi a válaszokat! :)
2013. ápr. 6. 15:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez mind igaz rád?:O Ha hónapok óta szemeztek, miért nem kezdeményezel?
2013. ápr. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
már nem szemezünk.ez csak volt..
2013. ápr. 7. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!