Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha ezt mondjátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha ezt mondjátok egy fiúra, akkor rondának tartjátok, nem is járnátok vele?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy két csaj épp rólam beszélt, fura, hogy pont úgy tették, hogy halljam vagy csak a füleim túl jók, ahogy anyám szoktam mondogatni. :D

Ezt mondta a 2 csaj: "-helyes fiú

(erre megszólalt a másik csaj )

-igen, csak kár, hogy nagy az orra. "


Tudom, hogy nagy orrom van és nem vagyok hülye meg jó a fülem. Csak nem értem ezt most miért kelle úgy kihangoztatni, hogy akár én is halljam vagy ők az thitték, hogy nem hallom? Tényleg jobb a hallásom az átlagnál már mondták többen is. :D


2013. ápr. 10. 01:27
 1/6 anonim ***** válasza:
NEm
2013. ápr. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy direkt fel akartak cukkolni, hogy menj oda. Talán úgy voltak vele, hogy ha ennek ellenére is odamész, akkor tökös gyerek vagy, és bandáznak veled.
2013. ápr. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ez rosszindulatú megjegyzés,már csak azért is,mert egy nagy orr nem feltétlenül teszi viselőjét rondává.A legtöbb orr,illik az arc karakteréhez,legyen az kicsi,nagy,fitos,görbe.Normális lányoknál ez nem kizáró tényező,legfeljebb annál,aki nem kíváncsi az egyéniségedre,csak a külsődre.Na ezek buknak a Justin B . .. féle majmokra.
2013. ápr. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A nagy orr nem jelenti,hogy ronda az illető. Biztos akad, akit ez zavar/nem tetszik neki stb.

Egyik ismerősöm barátjának nagy orra van, és a közös barátaink elég sokszor megemlítették,hogy a pasijának mekkora orra van,és annyira zavarta a csajt,hogy 2 év után szakított emiatt vele.... :/

2013. ápr. 10. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért húzták a fejed-főleg az egyik-hogy lépj már felé, és legalább indits egy reakcióval, hogy legyen lehetősége a nőnek bekapcsolódni, és kialakulhasson valami:DD
2013. ápr. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szeretik a csajok a nagy orrot, ugyan is ha elfárad a srác nyelve nalás közben, akkor legaláb úgy túrja a csaj nuniját, mint vaddisznó az avart.
2013. ápr. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!