Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mi a véleményetek az olyan pasikról, akik közel harminc évesek de még nem is smároltak?

Figyelt kérdés
hogy viselkednétek velük szemben ha megtudnátok róluk?ha szimpi gondolom ez nem akadály,hogy összejöjjetek velük.

2013. ápr. 10. 08:06
 1/7 anonim ***** válasza:
kihívás, de csak ha szimpi. ha nem az, akkor úgyse fog érdekelni a dolog.
2013. ápr. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki:)
2013. ápr. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A párom ilyen 33 éves koráig 1 smaci és nulla dug@s.

Tehetségtelen szerető maradt, de mivel van gyerekem, tehát utánam sem kapkodnak. és elég rendes ember, vele maradok.

A véleményem tehát vegyes.

2013. ápr. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
ma 09:20 és a gyerek az valami rontó tényező az életedben? Amit itt leírsz, nagyon megalázó a párodra és a gyerekedre nézve. Szerintem borzasztó nagy önzőség vezérel téged. Nem mersz kockáztatni és felelősséget vállalni.
2013. ápr. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem szeretem a gyk.hu-n, hogy feltesznek egy kerdest ami, valjuk be tök ciki, nem kell szepiteni, es ha valaki ir egy negativ velemenyt akkor lehurrogjak.

Volt egy ugyanilyen kerdes 1 hete, 0 tapasztalat 30-as pasi, minden csaj irja, hogy nem gond, nem erdekelne, jön a "jajj köszi, olyan rendesek vagytok", jön egy öszinte valasz, hogy "nekem nem kellene, inkabb egy betört mint egy semmi teren nem tapasztalt", es mindenki lek@rvazza, elküldik, hogy milyen gonosz ember stb.


Persze ez itt nem törtent, de az anyukanak a helyzetet teljesen megertem, de valaki mindig beleszol, hogy ezt lehetne jobban csinalni.

"Nem mersz kockáztatni és felelősséget vállalni"

Hogyan tudsz ilyet kijelenteni, hiszen nem tudsz semmit a helyzeteröl.


De visszaterve a kerdesre:

Szerintem gaz, es lehet minden csaj dicserni fog, de eletben nem igy viselkedik az ember. Amugy teny, hogy nem fog befolyasolni semmit, hogy smaroltal e vagy sem az eletben, nem leszel hirtelen jo pasi ha megfordul a farkad valakiben, annak belülröl kell jönnie.


Amugy kivancsisag kedveert: Hany randid volt az elmult 10 evben?

2013. ápr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt is irhatod, ha elhivtal valakit randira, vagy csak elkerted a telefonszamat, de nem jött össze a talalka.
2013. ápr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Gondolom azt gondolod,hogy biztos magamról írtam.Lényegtelen,hogy kiről van szó,sokan vannak így szerintem,és vannak nekem is randis tapasztalataim.
2013. ápr. 10. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!