Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem sokara talalkozom az elso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem sokara talalkozom az elso volt baratommal, es felek a csoktol hogyan gyozzem ezt le?

Figyelt kérdés
Mar lassan egy eve hogy szakitottunk,s ugy erzem hogy valtoztunk es lehet h van meg esely hogy jo legyen egyutt! ojan valaszok kimeljenek hogy ex=mult meg stb..mitcsinaljak hogy ne feljek? 17L

2013. ápr. 10. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha egy ex-el találkozunk, akkor nem szokás smárolni...


Attól mert amíg jártatok ez volt a szokás, most már nem az...

2013. ápr. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ujra jarni akarunk :) es eddig ugy van h igy is lesz :)
2013. ápr. 10. 10:06
 3/6 anonim ***** válasza:

"ojan valaszok kimeljenek hogy ex=mult meg stb.."


Kutyából nem lesz szalonna... Csodát ne várj a dologtól.


És harmadjára sem változik semmi, tapasztalatból mondom.

2013. ápr. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ miért mentetek szét régebben, simán lehet, hogy megváltoztatok és menni fog, de ahhoz tényleg szeretni kell a másikat eléggé. Ha félsz a csóktól, akkor hanyagold.
2013. ápr. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Miattam lett vege..sokat hazudtam,nem akartam vele talalkozni..en ugy erzem most meni fog az o viselkedese csak reakcio volt az enyemre..o nem hibas
2013. ápr. 10. 10:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha mar eldöntöttetek, hogy ujra jarni akartok akkor miert az olyan semmisegtöl felsz, hogy csokolozas? Vagy amiatt szakitottatok, mert nem tudott csokolni?

ojan=olyan

2013. ápr. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!