Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond páromal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bicojoco kérdése:

Mi lehet a gond páromal? Lehet dobni akkar már?

Figyelt kérdés
páromal 7 éve élünk együt 2 gyermekünk van s a második születése ota külön alszik nem szeret melém bujni szeretkezni csak nagyon ritkán havonta max 1x.Mikor rákérdek mindig talál kifogást pl: nincs kedvem,szeretlek de nem akkarok veled aludni,te mindig csak basznál,most nincs kedvem...stb ha rákérdek mi a baja velem nem válaszol.utoljára 3 hete voltunk együt sosem védekezünk s most teherbe eset de elakarja vetetni.jelszoval kicsi a házunk nincs jo munkahejünk anyagi háterünk.de én azt montam ahol kettő nem nélkülözik éhezik ott a harmadik sem,reggeltöl estig inkább meloznék csak a gyerekeknek meglegyen minden.LEHET ELAKAR HAGYNI?VAGY VAN EGY MÁSIK FÉRFI A KÉPBEN?VAGY MI LEHET A VÁLTOZÁS OKA???/nemvagyok féltékeny tipus de egy éve már puszit is csak koldulni kel,de ha engem meglát egy másik növel egyböl támad,mivan tetszik...stb

#váasz
2013. ápr. 10. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik neki hogy ha meglát egy másik nővel akkor valószínűleg szeret, és nem akar elhagyni. Szerintem az lehet a háttérben hogy a nők egy része szülés után elveszti a "szexuális étvágyát". Keress rá erre a neten, lehet hogy valahol írnak rá megoldást is.
2013. ápr. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kivulalokent en ugy gondolom hogy lehetseges hogy megbantottad valamivel egyszer ulj le vele es komolyan beszelgesetek el mert ha nem teszed ak talan emiatt vege is lehet,az is leheseges hogy elhidegult toled vagy van valakije..amint latod szamtalan lehetoseg van ulj le vele es beszeljetek meg :)
2013. ápr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
esélyes, hogy lépés előtt áll.
2013. ápr. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
csak nő
2013. ápr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csapj az asztalra, követeld a változtatást! Beszéljétek meg, kinek mi nem felel meg a kapcsolatban, mert nyilván ő sem boldog.
2013. ápr. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretné a harmadik babát, ne erőltesd rá..biztos oka van rá,hogy miért nem akarja megszülni!

Meg a mai világba elég nehéz megélni több gyerekes családként,hiába dolgoznál akármennyit nem tudhatod,hogy maholnap lesz-e munkahelyed még stb

2013. ápr. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Sajna üljek le vele beszéljük meg ez sajnos nem megy mert ha megkérdem mi van köztünk mért más csak halgat s semi válasz.3baba anyagi gondokal jár tudom de én sokat maszekolok s melozok is meg probálunk önfentartok leni s a 3 gyerekek ithon tudna maradni nem kelene munkába járnia.de a munkahej neki fontosabb azt mondja mindig pedig meg sem fizetik amit csinál 47ezerért montam már neki maradjon ithon inkább neveljen mégegy gyereket enyiért ne dolgozon az erdészetnek kapálni s kaszálni nö létére.Nem tudom mi van? mikor rákérdezek van e valakije nem válaszol csak anyit hogy hüje vagyok...de semi szerelem jele már szerintem csak a két gyerek tartja ezt a kapcsolatot már össze.De ez igy nekem sem neki sem jo csak egymás idegeit bontjuk szét.pedig mindenre van megoldás ,de ez fejtörös.
2013. ápr. 12. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!