Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy nem akarok tőle semmi többet barátságnál?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon aranyos és teljesen belém van esve, de én nem érzek iránta semmit. A gond az, hogy én kezdeményeztem az egész ismerkedést a neten és a találkozás után már nem éreztem iránta semmit. Ettől függetlenül nagyon összemelegedtünk amikor találkoztunk, volt pár csók is, meg összebújás. Mondta, hogy szeret, valamiért rá mondtam, hogy én is őt. Nem kellett volna, mert nem így van. Nem akarom őt megbántani, de valahogy mégis csak tudatnom kéne vele, hogy nem akarok tőle semmit.
2013. ápr. 10. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ettől biztos nem fog beléd szeretni [link]
2013. ápr. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Látod te gyerök, ha nem csókólózol mindenkivel, most nem lennél ily gondban:D Szépen ejtsd a lányt, csak a lánynak lesz jobb.
2013. ápr. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Így ahogy a kérdést fent megfogalmaztad. Pont így. Ne halogasd, ne tolj ki vele. Minél hamarabb lezárod, annál jobb lesz.
2013. ápr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel megcsókóltad(azt irtad) ne ajáld fel neki a barátságod. Egy nő autómatikusan azonnal visszautasitja.
2013. ápr. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ivilicious ***** válasza:
hát mond meg,így szó szerint....mit kell ezen problémázni!!
2013. ápr. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!