Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdeményezzek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek ha többet akarok barátságnál?

Figyelt kérdés

Fél éve van ismerek egy lány, de csak párszor beszélgettünk és kész, csak egy szimpla ismerős volt. Aztán a közelmúltban úgy hozta a sors hogy több időt közös társaságban töltöttünk, és ezalatt akár órákig is beszélgettünk, nagyon sok közös témánk volt. Szóval nagyon egy síkon vagyunk, de ez csak barátság. Én szeretnék ennél többet, úgy érzem szerelmes vagyok belé. De nem tudom hogy ő ezt hogyan fogadná, esetleg ő is így érezhet irántam csak ő sem meri kimondani nyíltan?

Mik azok az apró jelek amikből rájöhetek hogy esetleg ő is így érez e? Hogyan tudassam vele hogy én mit érzek ha nem merem konkrétan kimondani?


2009. jún. 2. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg a tudtára adni, hogy többet érzel iránta, de ne rohand le rögtön azzal, hogy bevallod szereted. Próbáljatok együtt tölteni több időt, sokat bszégetni és idővel szerintem úgyis kialakul. Sok sikert! =)
2009. jún. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha olyan sokat beszélgettetek,akkor hívd meg egy teára ahol csak kettesben vagytok.Szeret veled beszélgetni,ez elég jel,mivel szimpi vagy neki.Sokat jelent.Vegyél neki egy szál virágot,és mond neki,hogy nagyon szép.Biztosan értékelni fogja,mert bár régimódi dolog,de ha valamit érez tuti befutó lesz nála.Írj neki sms-t kérdezd meg van-e kedve sétálni veled?meg ilyenek.Legyél kreatív nem vagy te elveszett kuka gyerek!!HAJRÁ :)
2009. jún. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*beszélgetni
2009. jún. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megmondod. Ha sose lépsz, akkor biztos nem lesz belőle semmi.
2009. jún. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!