Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak ha az 50 eves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ha az 50 eves munkaltato ram van szallva es azt akarja, h a bnoje legyek?

Figyelt kérdés

udvarias, meg minden, tartja a 3 lepest, de sajnos tole fugg a munkam, raadasul nem is egyszeruen nem csupan alkalmazott vagyok, egy rakas hivatalos papiromat is o intezi, szoval generacios kulonbseg van koztunk, nem is tudom hogy jut eszebe, meg raadasul nem is "azt" akarja, hanem szabalyosan szerelmes belem.

legutobb mar olyanokat irt mikor nem voltam dolgozni, hogy hianyzom. ezt lereagaltam, hogy kerem ne okozzon nekem stresszt ilyenekkel. nem egyszer kozoltem mar vele, hogy nekem nem tetszik, nem erzek semmit, stb stb. de mivel a jobb keze vagyok, szoval eloszor azt vette eszre hogy nagyon jol gondolkodom es ez tetszett neki, sot egyenertekunek tart magaval, szoval ebbol alakult ki, hogy mar meg akar is maganak bnoket, sot arrol is beszel, hogy gyereket is akar meg.


mivel jelenleg nem tudok e nelkul a munka nelkul elni, megelni, nagyon nehezen talaltam ezt is, de hal egnek nem vagyunk most csak heti kontaktban, de szoval ott tartok, hogy annyira tole fuggok, hogy ennyi erovel mar kezdhetne zsarolni is...


2013. ápr. 10. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
dugj vele
2013. ápr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Dugj vele egy nagyot!!es utana minden sokkal konnyebben fog menni!!Lehet fizetes emelest is kapsz!

Vagy csak addig legy a baratnoje amig tart a penze:))

2013. ápr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mond meg apádnak,és remélem jól agyonveri a pedofil g*ci mocskot!
2013. ápr. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha az én csajommal csinálnak ilyet, akkor szoktam általában megmutatni a bicepszemet és utána rend van. Lehet, hogy primitív megoldás, de sok ember ebből ért csak sajnos.
2013. ápr. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

sajnos semmi vedelmem sincs

ugy dontottem felmondok inkabb.


az elso kettonek meg ajanlok egy kedves allandoan krakogo, haracsolo, budos, gombas kormu, hajas, havonta furdo, maganyos, szerencsetlen, igenytelen, budos putriban elo szexpartnert a figyelmebe!!!!!!!!!

2013. ápr. 12. 21:11
 6/6 A kérdező kommentje:
jav: ḳorpas haju
2013. ápr. 12. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!