Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Megőrülök ettől!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Megőrülök ettől!

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akinek a haveri társaságába bekerültem, de amikor először megismertem, nme tartottam különlegesnek, kb. észre sem vettem. Mostanában egyszerűen olyan szinte vonzódom hozzá, hogy azt én sem tudom már elviselni.. Azok a kék szemek, az a haj..legszívesebben széjjelharapdálnám, egyszerűen nem tudok betelni vele. Nem vagyok szerelmes belé, tisztában vagyok vele, a személyisége annyira nem fogott meg. tudom, hogy csak testileg vonzódom hozzá, többször is elképzeltem őtt így meg úgy, és nem tudok leállni ha mellettem van mert érzem az illatát, látom ahogy mosolyog és teljesen beindulok, bizsergek, minden bajom van. Ő az én legális drogom, de tényleg. mindig kéztetést érzek, hogy hozzáérjek, legutóbb a száját néztem, és fel is tűnt neki. Van barátnője, ha ránézek a csajra, akkor is ugyanez történik velem, de csak mert elképzelem, hogy a csaj együtt van vele.. Tudom, egy kicsit beteges, de sosem tapasztaltam még ilyet, hogy valaki ezt váltsa ki belőlem. mindig őt képzelem el, mindenhova, őrülten vágyom rá:DD. Mivel tudnék ezen túllépni? Ezen kattog az agyam.. :D ne nézzetek hülyének légyszi!
2013. ápr. 9. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Megértem..:D

Próbálj másra koncentrálni..:D

2013. ápr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is ebben vagyok benne....
2013. ápr. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Zsófia Tóth válasza:
Gyorsan felejtsed el, mert csak helyesnek tartod.Belül is megkell ismerni mielőtt még jobban beleszeretsz.Lehet, hogy csak egy egyéjszakás kaland lennél neki.Ráadásul barátnője is van.Sajnálom, de nem csak a küldseje alapján kell ítélkezni egy emberről. :(
2013. ápr. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én tudom, hogy nem járnék vele, mert személyiségileg nem az esetem (inkább a bújósabb, aranyosabb fiúkat szeretem, ő egészen más), de egyszerűen borzasztóan "dögösnek" tartom, külsőleg olyannyira tökéletes, hogy bármikor benne lennék vele bármilyen testi dologban.. tudom, ez így nem jó, de nem tehetek róla. mivel tudnám elvonni a figyelmem? :S amúgy 18vagyok.
2013. ápr. 9. 17:42
 5/7 A kérdező kommentje:
Az sem érdekelne, ha kihasznál...
2013. ápr. 9. 17:49
 6/7 Polipop ***** válasza:
Vonzalom. Biztos lesz még benne részed. És egy idő után el fog múlni, főleg, ha nem találkozol sokat a sráccal. Úgyis mindjárt vége a sulinak.
2013. ápr. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de nem egy suliba járunk szóval attól nem változik.. mindegy, remélem sikerül túltennem magam rajta. köszi a válaszokat. :))
2013. ápr. 9. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!