Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyire toleráljátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire toleráljátok, ha a párotok cigizik és ti nem?

Figyelt kérdés
Engem már nagyon idegesít! Én nem szerettem sohasem a cigit, de párom hosszú évek óta függő, ti hogyan kezelitek a hasonló helyzeteket? Nem idegesít, ha csókolóztok és telefújja az arcotokat füsttel?
2013. ápr. 10. 21:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
de bunkó :DD
2013. ápr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Eleve nem megyek bele olyan pasival kapcsolatba, aki cigizik. Nálam ez abszolút kizáró ok.
2013. ápr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem is az, hogy bunkó, egyszerűen nem tehet róla. Évek óta erősen rá van kattanva a cigire, de tök mindegy, mikor szívott utoljára, ha csókolózunk tiszta füst ízű marad a szám. 2 hónapja vagyunk együtt, de nem tudom meddig tudom még tolerálni.
2013. ápr. 10. 21:04
 4/12 anonim ***** válasza:
de, ez nagyon zavar!:( próbálj meg neki utalni erre! remélem tudtam segíteni!:)
2013. ápr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem idegesítene.Ez az ő dolga,ha neki így jó.Régen én is cigiztem.
2013. ápr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nem jutnék el eddig a kérdésig. Egy bagós csaj soha nem lenne a párom.
2013. ápr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

"egyszerűen nem tehet róla"


Ezt most komolyan mondod? Mégis akkor ki tehet róla?

2013. ápr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Jó dolgában csinálja, nem azért mert szüksége van rá

Tudja hogy megszokod majd, és szívhatja melletted vígan, de vagy különmész tőle vagy hagyja abba

Az még hagyján hogy cigizik vmelyik fél, de meglehet nézni azt az összeget amit elvernek ezek a "dohánygyárak"

20/F

2013. ápr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálam dohányos ember felejtős. Ha miattam TELJESEN leszokik, akkor meggondolnám a dolgot.
2013. ápr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálam a cigizés kizáró ok, soha nem jönnék össze cigissel. 22L
2013. ápr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!