Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti egy ilyen fiút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti egy ilyen fiút gyávának tartotok?

Figyelt kérdés

Alapjáraton csendes,békés fiú vagyok.Nem szeretem az erőszakot,feltűnést.Ettől függetlenül nem vagyok elveszett ember,mert 4 éve harcművészetet űzök és kondizok.(188 cm vagyok,78 kiló,és nincs rajtam háj) A saját érdekeimért,és másokért is kiállok,van véleményem.


De van egy gyökér osztálytársam aki rám van szállva.Úgy tesz mintha a haverom lenne,közben meg folyton cs*szeget,mert engem jobban szerenek az emberek.

Például ma is,úgy tett,mintha megsértődött volna rám,beszólt valamit,fogta az egyik füzetemet és ledobta a földre.Én erre lehajoltam és felvettem,majd folytattam amit addig csináltam.Megtehettem volna,hogy elkezdek ordítani,hőzöngeni,fenyegetőzni,lökdősődni,de minek? Van derekam,le tudok hajolni,a beszólogatását meg magasról lesz*rom.Ha akarnám,simán bucira vehetném a gyereket,de a kung-fu nem arra való,hogy önelégült majmokat verjünk.

Ráadásul az erőszak további erőszakot szül,esetleg intőt,ha komolyabban megcsapom,akkor megsérülhet és engem kirúghatnak.

De ezt a gondolatmenetet a lányok aik szemlélik az eseményeket,nem látják át,csak azt,hogy valaki k*csögösködik velem,én pedig hagyom.

Ti mit gondoltak ezen alapján? Gyáva lennék tényleg? Legközelebb rúgjam hasba vagy valami?

17/F


2013. ápr. 10. 21:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
hát figyelj én is pont ilyen vagyok, az ilyen beszólogatós vadembereket letojom magasról, de amúgy szerintem ez nem gyávaság.
2013. ápr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ezt a határt Te érzed - de nekem pl. nagyon szimpatikus, ha egy hímnemű nem alacsonyodik le az ilyen pattogó gyikeszekhez. A férfinak kell, hogy legyen tartása. (De ha kell, cselekszik is persze.)
2013. ápr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem kell hasba rúgni, csak várj. Nem vagy gyáva, de ha nem fejezi be és még pár ilyen ziccert lenyom, akkor egy pofon kifog járni neki.Azon csodálkozom, hogy a körülötted lévők egyike sem állt ki melletted ill. állt melléd, hogy a tag visszavegyen magából...
2013. ápr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
ne hagyd hogy megalázzon
2013. ápr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem vagy gyáva tesó! :)

De legközelebb rud le a köcsögnek a fejét helyettem is :D

2013. ápr. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Persze,ha valami ennél durvább dolgot csinálna,azt nem hagynámvan egy határ.

Azért a fejrúgásnál még nem tartunk.Max. elkapom akarját és pofonvágom.

2013. ápr. 10. 21:17
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem gyávaság.

Amúgy legközelebb elég ha megkérdezed,hogy keményebb-e,mint mondjuk 25 cserép és ha nem érti,akkor csak annyit mondj,hogy "csak mert annyit még fejjel is ketté török" :D

2013. ápr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell mindenképpen beverni neki, de határozottan megmondhatod neki a magadét.


Nekem is van egy osztálytársam, aki a szemembe teszi a jót és a szépet, a hátam mögött meg olyanokat mond, hogy hajaj. Nem érdekel, aki ismer úgy is tudja, hogy kamu az egész, és nekem ez a fontos. De ma eljutottam arra a pontra,hogy kedvem lett volna odamenni hozzá és megtépni. Türtőztettem magam, elszámoltam 10-ig, hogy kicsit lenyugodjak. Nem fejezte be, utána igenis odaálltam és megmondtam neki hogy most már tényleg fejezze be, mert baromira idegesít és foglalkozzon a saját dolgával. Na onnantól kezdve kettőt nem szólt hozzám ma.


Nem mondom, hogy gyáva vagy, de igenis állj ki saját magadért és mondd meg neki határozottan, hogy fejezze be!

18/L

2013. ápr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem vagy gyáva, csak okosan cselekszel. Szerintem a következő alkalmakkor is őrizd meg a hidegvéred.
2013. ápr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Már megmondtam neki vagy 3x hogy hagyja abba.

2 nap múlva újra kezdi.

Asszem,mégis csak ráférne néhány pofon,mert ebbe már kezdek belefáradni.

2013. ápr. 10. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!