Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, akik fiatalságukat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik fiatalságukat egy pasi mellett töltötték el, aztán szakítottak. Hogy dolgoztátok fel?

Figyelt kérdés
27 éves nő vagyok, 21 évesen jöttem össze a volt párommal. Az utóbbi 4 évben együtt laktunk, jegyben jártunk. Egy hete szakítottunk, de még csak most sikerült felfognom. Borzasztóan magányos vagyok, úgy érzem, nem érek semmit, egyedül fogok maradni, kifutottam az időből. Nem tudom, mihez kezdjek. Itt vagyok közel a 30-hoz, egyedül. Úgy érzem, ennyi idősen már felesleges próbálkozni, nem járhatok el szórakozóhelyekre ismerkedni, nem randizhatok, nincs sok lehetőségem. Ki tudja, fogok-e találni még valakit magam mellé, olyat, akivel komolyra fordulhat a dolog. Ha igen, biztosan nem most. Olyan érzésem van, hogy elkéstem mindennel, esküvő, gyerek, család... Jó, persze részben ezt a friss élmény okozta érzelmek mondatják velem. Akik hasonlóan jártak: hogy, mennyi idő alatt tudtátok feldolgozni, belevágni az ismerkedésbe újra? Vele töltöttem el a húszas éveim, a fiatalságom, ő volt az első szerelmem, és most fogalmam sincs, merre, hogyan tovább. Köszönöm előre is!
2013. ápr. 8. 01:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ugyan én kicsit más korosztály vagyok, de én 19 évesen érzem ugyanezt, 3 éves kapcsolat után.

Segíteni sajnos nem tudok, de együtt érzek, és remélem idetéved majd egy segítőkész válaszoló.

2013. ápr. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Először is még minden előtted áll!!Semmiről sem késtél le most csak a magánytól érzel így.Adj időt magadnak nem hiszem hogy ok nélkül hagytad el,bánkodjon ő.Állj fel ,nekem mindig az volt a jel szavam "Kaland az élet "és túl rövid ahhoz hogy szomorkodj.
2013. ápr. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ő szakított velem, így még nehezebb :(
2013. ápr. 8. 01:36
 4/13 anonim ***** válasza:
Majd én megvígasztallak! :)
2013. ápr. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hasonló volt velem is. 22évesen jöttünk össze, majd csaknem 6év után szakítottunk (bár itt én voltam a szakító fél), együtt éltünk 4évig, volt egy közös állatunk, szinte csak mi voltunk egymásnak, tehát át tudom érezni milyen most neked. Féltem, hogy elmentek mellettem a legszebb éveim, de be kellett fejeznem a sulit, megtanulni egyedül élni, barátokat szerezni, és bizonyítani, hogy igenis erős vagyok és független. Most már úgy látom alakul a helyzet (két éve mentünk szét):-) (ha gondolod beszélhetünk privátban :-)) De sok sikert ha egy ajtó bezárul kinyílik egy másik és éld az életed, tedd meg amit sohasem mertél mellette :-)
2013. ápr. 8. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Na én az ilyen sztorik miatt fogadtam meg, hogy 1-2évnél tovább nem leszek menyasszony.Olyat is hallok,aki 8 évig volt menyasszonyi státuszban,előtte még pár évig barátnőiben :S


Te nem gondoltál arra, hogy miért nem esett szó eljegyzéskor a házasságról? Lehet csak azért volt eljegyzés, mert a párod érezte, hogy kényszer...


Az igazi határozott férfiak akik komolyan terveznek, azok eljegyzéskor már beszélnek a házassá időpontjáról, családtervezésről is. Sőt, a normálisabbjáról már pár hó után kiderül, hogy mi a véleménye a gyerekről,házasságról. Ezt nem árt már korán kideríteni, hiszen felesleges olyannal összejönni,aki nem akarja egyiket se, és várjuk, hogy hátha majd miattunk megváltozik.


Én nem voltam ennyi ideig kapcsolatban,de ennél több időt elszúrtam a sorozatos rossz kapcsolataimra,amikből szintén hosszútávon nem lett semmi. Barátokkal, munkával, képzésekkel, sporttal sikerül magam ezeken túltenni. Eljárok szórakozni is. Hajrá!

2013. ápr. 8. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Remélem a kapcsolat alatt megtartottad a barátaidat, és nem csak a párodnak éltél. Akkor most legyél velük még többet. Kezdj el valamit sportolni, gondold át h mik maradtak ki azért mert volt barátod. Azért a sportot ajánlom mert 1. leköt, elveszi a felesleges energiáidat, levezeted a feszültséget 2. jobban is nézhetsz ki amitől nőne az önbizalmad. Nem értem miért van az, hogy ha egy férfi elhagy egy nőt, akkor az a nő egy senkinek és értéktelennek érzi magát. Férfiként mondom neked hogy nem, én amikor elhagytam a barátnőmet ugyanúgy egy gyönyörű, okos, hihetetlenül nőies vonzó nőnek tartottam, csak szimplán túl sok ideje voltunk együtt és elmúlt a szerelem, én meg fiatalnak tartottam magam egy szerelem nélküli kapcsolathoz. Szóval ne magadban keresd a hibát! Ilyenek történnek. És igen is járj el szórakozni, 27 éves vagy, minden nap arra gondolj hogy csak öregebb leszel, fiatalabb már soha, szóval szerintem bulizz, flörtölj, stb. Persze 1-2 hétig még nyalogathatod a sebeidet, sírdogálhatsz, de aztán kezdj el élni. Úgysem fogod hamar elfelejteni az exed, de az időt amennyit gondolsz rá minimálisra redukálhatod!
2013. ápr. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy elveszve, egy rakat korodbéli egyedülálló férfi van, nagyságrendekkel több, mint egyedülálló nő (demográfiai okokból). Ha nincs gyereked, abszolút nem indulsz hátránnyal.
2013. ápr. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nyugi kérdező, még van három jó éved.
2013. ápr. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ó, szegényem :( Igazuk van az előttem szólóknak. Ne hagyd el magad, tudom ezt most így könnyű leírni... de nem kesereghetsz egész hátra lévő életedben. Még fiatal vagy.

5éve vagyok együtt párommal, nekem is ő az első, most leszek lassan 21éves. Szóval, ha velem is ez történne én is nagyon oda lennék. De ezért vannak a barátok, hogy támogassanak, eljárjanak veled szórakozni.

Igen a sport egy nagyon jó ötlet. Ott találhatsz magadnak akár párt is :) és jól fogod magad érezni tőle testileg és lelkileg is.

Törődj most egy kicsit csak magaddal :) Tisztázd le magadban a dolgot, hogy ne őrlődj rajta évekig, hogy tiszta lappal induljon a következő kapcsolatod.

Nagyon sok szerencsét és kitartást kívánok neked!

2013. ápr. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!