Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Attól, hogy valaki férfi...

Attól, hogy valaki férfi létére lányokkal barátkozik, miért lenne meleg?

Figyelt kérdés

Na mert pár csaj, meg 1-2 srác azt képzeli rólam, hogy búza vagyok.

Pedig rohadtul nem, csak sokkal több lány ismerősöm van, meg sokkal több lánnyal vagyok el, mint fiúval.

Vannak fiú haverjaim is, de az mondjuk 14-15 db, lány meg 30-40.

És lányok társaságába mindig betudok illeszkedni(kivéve a HP-s lányokat) fiúkkal meg annyira nem(megy az arcoskodás, szivatás, "b*sszunk már ki vele!)

És ezért, mert azt látja pár ember, hogy én mindig ott vagyok a lányok körül, elkezdték páran a hátam mögött azt mondani, hogy biztos meleg vagyok.

Pedig egyáltalán nem viselkedek úgy(ismerek tényleg melegeket, és nem beszélek úgy mint ők, nem öltözködök úgy, nem viselkedek úgy)

Csak a lányok szerintem sokkal megbízhatóbbak, meg rendesebbek, mint a fiúk többsége.

Most ez miért zavar másokat?

Miért akarnak engem melegnek hinni?


Most ez baj? Ha valaki inkább lányokkal barátkozik az már biztos meleg?



2013. ápr. 4. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Ne foglalkozz velük ha neked így jó akkor így jó.

Amúgy igazából az vagy?

2013. ápr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

hány éves vagy?

amúgy sztem nem baj, de én pl nem bízom az ilyen fiúkban.

L

2013. ápr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem te nem ismersz melegeket, max divatmajmokat. A normálisabb melegekről nem mondod meg, hogy azok.
2013. ápr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Ismerős helyzet :/
2013. ápr. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem csak szimplán irigykednek rád...
2013. ápr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Erre nagyon egyszerű és kicsit tudományos választ lehet adni, egy szó: heteronormativitás.


Ez azt jelenti, hogy a emberek íratlan szabályok vagyis normák szerint élnek. Ezek a normák a heteroszexuális többség által lettek kialakítva. Ezeket a hetero normarendszer két részre osztja az embereket: nőkre és férfiakra saját szokásrendszerrel. Hagyományosan a férfiak és nők elkülönülnek a férfiak férfiakkal barátkoznak a nők nőkkel. Viszont ahogy nő a homofóbia, ugyan úgy egyre szélsőségessebbé válnak ezek a normák, egyre jobban megköveteli a környezet hogy az ember tartsa magát ezekhez a szokásokhoz, így egyre jobban kinézik azokat akik nem a szokások szerint élnek. Az is igaz, hogy mivel sok meleg nehezen jön ki a fiúkkal lányokkal barátkozik, ebből adódik hogy heteró fiúk kinézik azokat a fiúkat akik nem csajozás céljából közelednek egy nőhöz és a szokások miatt b@zinak bélyegzik. Ez egyébként nem mindig volt így, pár éve még nem volt homofób hisztéria, ennyire konzervatív se volt a társadalom kevesebben nézték ki azokat a fiúkat akik lányokkal barátkoznak, sokkal több heteró barátkozott lányokkal. De ahogy egyre közelebb kerülünk a sötét középkorhoz, úgy egyre jobban nő a kinézés is. Ez a szociológiai magyarázat.


Természetesen nem jelenti azt hogy ez így jó és helyes és normális. Továbbra is barátkozz lányokkal ha velük jobban jössz ki, és lehet hogy egy ilyen barátság által találod meg életed párját.

2013. ápr. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!