Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobb egy csúnyább barátnő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb egy csúnyább barátnő, mint ha nem lenne semmilyen?

Figyelt kérdés

Amellett hogy csúnya, nem feltétlenül normális.


2.KÉRDÉS:

ha netes ismeretség után találkozok egy csajjal, akit én még nem láttam élöbe, de egy haverom már igen és szerinte nagyon csúnya, (a fb.-os képein nem olyan vészes szerintem, inkább átlagos), neten már szerelmes lett belém, 1 barátja volt 20 ev alatt de az is egy nyomi kocka, mit csináljak ha nekem se jön be a csaj? mutatkozni vele nem ciki? hogy viselkedjek vele, ha nem akarok többet? nem fogom neki megmondani h nem tetszik mert össze törne a szíve.


2013. ápr. 11. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Passzold át nekem.25/f
2013. ápr. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mit kezdenél te vele? személyiségben se jó, sőt!
2013. ápr. 11. 22:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi az,hogy személyiségben sem jó?.Dumálnék vele a Facen,és kiderülne ez az.
2013. ápr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha te nem akarsz tőle semmit,hagyhatsz más jelentkezőket akkor.Vagyis engem.Na mindegy,szép álmokat mindenkinek.En mentem.
2013. ápr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha csúnya és nem is normális, akkor mi lenne, ha inkább hagynád a fenébe?

Egyébként sokkal bántóbb az, ha "jársz" vele, és rájön hogy szégyelled mások előtt.

2013. ápr. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elég gerinctelen dolog lenne tőled ha összejönnél vele.Mivel nem szereted.
2013. ápr. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1, nem inkább a semmilyen mint egy ló.


2, akkor ne hívd randira és ne akarj találkozni vele. vagy tűnj el szó nélkül, mint ahogy ők csinálják.

2013. ápr. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom mondani, hogy hülyeség lenne vele járni kezdeni ha nem vonzódsz hozzá... de amilyen szánalmas vagy akkor sem érdemelnéd meg azt a lányt ha szeretnéd...
2013. ápr. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!