Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem szoktatok félni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem szoktatok félni?

Figyelt kérdés
Nem szoktatok félni amikor először találkoztok egy lánnyal és nem moziba mentek hanem pl sétálni hogy valami banda vagy egy csapat f*rok oda megy beléd kötni vagy hasonló? Vagy esetleg beszólnak?Mert nagyon égő tud lenni ha ez egy lány mellett történik meg és te semmit nem csinálsz 16/f
2013. ápr. 12. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Eszembe nem jutott még ilyen :)

De vajon neked miért jutnak ilyenek eszedbe? :D

2013. ápr. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert már jártam így :D
2013. ápr. 12. 09:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne a VIII. kerületbe vidd :).
2013. ápr. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem túl gyakori, max csak a potenciális suttyó kerületekben. igen, ne menj a nyóckerbe.:P
2013. ápr. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy tökeletes proba. En "örülnek", hogy beszolnanak. Ez egy nagyon jo idöpont, hogy imponalj egy lanynak, megmutasd, hogy tökös gyerek vagy, nem felsz es nem csak a szad tud jarni.

Az baj, ha nem csinalsz semmit, igy egy lany nagyon tud csalodni benned.

En ugy vagyok, hogy meg ha kell meg is verhetnek, de ha kialok magamert es a lanyert, akkor megeri, mert ha nem pics@ a csaj akkor ertekeli, hogy meg tulerövel szemben is "megvedted" öt.

2013. ápr. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hajlani 4kor megyünk sétálni az erdőbe, így nem támad meg senki.
2013. ápr. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!