Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalás vagy sem az online-f...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás vagy sem az online-flört?

Figyelt kérdés

Kor: 25

Nem: Férfi

Szituáció:

Szeretem a barátnőm, nyár végén esküvő, de szeretek online flörtölni is főleg idősebb 30-45 körüli nőkkel.

Soha nem csaltam meg, csak flört volt és semmi más, de az is tény hogy ez a flört néha nagyon jó érzés, izgalmas és szavakban leírhatatlan.

Egyrészt szívesen feladom a függetlenségem és házasodom meg, másrészt hiányozna ez az izgalom, ez az online flört az életemből.

Nem akarom és nem is fogom megcsalni, de ez az ami segít ellazulni néha.

Mi a véleményetek erről?


2013. ápr. 12. 10:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%

Én is épp úgy vagyok vele mint te. Úgyhogy maximálisan megértelek. Viszont sokan el fognak ítélni téged ezért!

32N

2013. ápr. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom, hogy ne tedd tönkre a menyasszonyod életét, és ne házasodj meg, mert válni fogsz 5 éven belül.
2013. ápr. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én emiatt zavartam el a volt barátnőmet a pics*b*, mert kiderült hogy online flörtölt férfiakkal a hátam mögött. :))
2013. ápr. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne ha elmondanád neki? Hogy ő mit szól hozzá?

Ha összeházasodtok lehet jobb lenne ezt a szokást befejezned.

2013. ápr. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
4 Nem fogja, csak max. amikor nem látja a nő akkor lazábbra veszi a dolgokat.
2013. ápr. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szerintem túl sok időd van hülyeségekre. Fiatal vagy.

Normális ember nem töri a fejét ilyen marhaságokon, mert dolgozik, a családjával, barátaival van.

2013. ápr. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj bele abba hogy mit szólnál ha a menyasszonyod flörtölgetne akár online is. És ha majd belegondolsz akkor nem fogsz kérdezni ilyen hülyeséget.

Persze nem megcsalás, de csak egy hangyafa*nyi választja el kettőt.

2013. ápr. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek, de én azt gondolom, hogy a flörtölés az már fejben megcsalás és onnan csak egy lépés, hogy meg is tedd.
2013. ápr. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Már az is sokat elárul, hogy ennek tudatában is csinálod a marhaságodat. Ennyit ér neked a kapcsolatod?

Ha kiderül, majd ne csodálkozz ha úgy kivág a barátnőd hogy a lábad se éri a földet!

2013. ápr. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
54%

Megcsalás, én se mörülnék, ha a menyasszonyom....

Egyébként vágom miről beszélsz, én kamu face regekene fűzöm a nőket, hiánypótló.

2013. ápr. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!