Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem lepem tul a hatart?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lepem tul a hatart? Revans az exemnek.16/L

Figyelt kérdés
Fel evvel ezelott oszejottem egy sraccal es jo volt minden, de annyitt bujtak a fejem,hogy nem illunk, meg hogy ugysem szerelem,hogy besokaltam es szakitottam. Ra par honapra megtudtam, hogy fogadasbol jott velem osssze a srac... O volt az elso baratom, szoval most valahogy nagyon tudom ot utalni... Jovo heten bulit rendez a barataival es az egyiken keresztul engem is meghivott. arra gondoltam, hogy elmegyek es ha nyomul ram(amibe biztos vagyok)es meg akarna csokolno, akkor szepen megsimogatom az arcat mezes hangon azt mondom hogy edesem, aztan komolyra fogva a szot folytatom h nehogy azt hidd hogy ketszer beveszem a hulyesegeid, meg egy fogadast nem nyersz te meg rajtam keresztul, csokold meg inkabb a falat!

2013. ápr. 9. 14:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
biztos dijjazni fogja... aztán mond vslamit kibékültök és megint az ö nöje vagy
2013. ápr. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 first blood ***** válasza:
100%
és még te vagy felháborodva, miután azért dobtad, mert mások azt mondták, hogy nem illetek össze? Nagyon nagy revans lenne biztos :D úgy meg fog szégyenülni a csávó, hogy csak na
2013. ápr. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Vagy rosszabb esetbe kapsz vissza egyet te is. Csak ő valószínűleg nagyobbat fog ütni XD
2013. ápr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem fogunk, kibekulni... Sokat sirtam miatta, de o nem is keresett, nalam meg ez utan a fogadas utan betett minden kaput. En is remelem, hogy eszre veszi mennyire megbantott es kicsit pirulni fog, csak nem tudom, hogy aztan mit fog csinalni, hogy reagal. Szerintetek mi lesz a vege nala?
2013. ápr. 9. 14:39
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy békítőszex lesz az est fénypontja.
2013. ápr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg nem nyomul rád, akkor koppansz. Egyébként rém gyenge gegnek tűnik, akkor inkább rúgd tökön.
2013. ápr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem is szoszerinti revansnak akarom, csak ha tenyleg nyomulni fog ram ezek utan, mert azert az en szemszogombol o egy... inkabb hallgatok
2013. ápr. 9. 15:10
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha bevallod ha nem, csak az tervezget az exe ellen ilyesmit, akit még mindig érdekel.... gondolom arra számítasz, hogy ezek után majd teperni fog érted amiért ilyen cseles vagy, te pedig egy idő után úgyis megint a karjaiban kötsz ki. Ha tényleg nem akarsz tőle semmit: miért foglalkozol egyáltalán vele?
2013. ápr. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
én revansul elküldtem neki a legjobb barátnője fényképét mikor polirozta a szerszámomat
2013. ápr. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, talan a kivancsisag vagy a buta buszkeseg miatt.
2013. ápr. 9. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!