Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalás vagy sem az online-f...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás vagy sem az online-flört?

Figyelt kérdés

Kor: 25

Nem: Férfi

Szituáció:

Szeretem a barátnőm, nyár végén esküvő, de szeretek online flörtölni is főleg idősebb 30-45 körüli nőkkel.

Soha nem csaltam meg, csak flört volt és semmi más, de az is tény hogy ez a flört néha nagyon jó érzés, izgalmas és szavakban leírhatatlan.

Egyrészt szívesen feladom a függetlenségem és házasodom meg, másrészt hiányozna ez az izgalom, ez az online flört az életemből.

Nem akarom és nem is fogom megcsalni, de ez az ami segít ellazulni néha.

Mi a véleményetek erről?


2013. ápr. 12. 10:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Az.
2013. ápr. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én értékrendem szerint igen,az.Nem tolerálnám a dolgot.
2013. ápr. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem megcsalás, viszont szakító ok, ha pontos akarok lenni.
2013. ápr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 ivilicious ***** válasza:

fordított esetben hogy reagálnál?

az én részemről tuti nem lenne esküvő...!!!ha flörtölni akar és még nem élte ki magát,akkor éljen nélkülem..

2013. ápr. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem megcsalás.33/n
2013. ápr. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a menyasszonyodat, ő mit gondol erről, vagy gondolj bele fordított esetben te minek vélnéd !!??
2013. máj. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Sok szabadidőd van, hogy ilyen hülyeségeket tudsz csinálni.

Hogy megcsalás vagy sem, az egyéni vérmérséklet kérdése. (Én nem tűrném el a páromtól, az tuti.)

De te hazudsz a menyasszonyodnak, hiszen nem tud erről. Ez a gáz.

2013. júl. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem megcsalás, amíg nincs testi kapcsolat addig nem.

Ez csak beszélgetés, az hogy miről az már egy másik dolog, de ha jó neked akkor csináld.

2013. júl. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!