Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem, és nem tudom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, és nem tudom hogy mondjam el?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat beszélünk chaten, és nagyon jól megértjük magumkat. Nagyon fontos nekem. Szerintetek mondjam el neki. Utalásokat már tettem rá, de még nem mondtam ki, és nem akarom, hogy valaki más tegye meg helyettem. Nem szeretném hogy mással legyen.

2013. ápr. 12. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha előtte randizgatnátok?
2013. ápr. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tamogatom az elso valaszolot.HA nem talalkozol vele cska igy neten irogatsz abbol elobe pofara eses lesz 80%,szoval mielott elmondanad neki vagy 2x talalkozz vele egy randi-felesegen.
2013. ápr. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igy, ahogy a nyitókérdésedben, ha csak már nem vágtad el magad elötte.
2013. ápr. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Fiú,vagy lány vagy?És hány évesek vagytok?
2013. ápr. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Beszéltek chaten = nullával.

Nem szeretsz te senkit, csak álomvilágban élsz.

2013. ápr. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én 18/f, és ő is 18.
2013. ápr. 12. 10:57
 7/10 A kérdező kommentje:
5 válaszoló. Köszönöm a válaszod. Lehet, hogy álomvilág, de lehet , hogy nem. Szerintem nem veszítek semmit ha megbróbálom.
2013. ápr. 12. 10:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Én hasonló helyzetben megmondtam neki. Mi is eszméletlen jól... De nem örült neki nagyon és össze is balhéztunk. Vagyis sztem személyes találkozás alatt, után, mikor már alány érezhet is valamit, akkor mond meg neki, h komolyan gondolod, metr a lányok elég furák. Ha élőben jól elvan veled, akkor kezd szerelmes lenni esetleg, személyes találkozás nélkül viszont fél minden csak igazat mondani, vagy belevágni...
2013. ápr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az én helyzetem is hasonló. Lassan már 1 éve ismerek egy srácot, akivel nagyon jól el tudok beszélgetni bármikor órákat, csak nagyon messze lakik,ezért a személyes találkozó nem megoldható. Igazából nagyon kedvelem, de még magam sem tudom,hogy mit is érzek iránta. Külsőleg egész jól néz ki, bár tipikusan nem az az álom pasi, de hát én ne várjak semmi mást... Azért eléggé helyes. A múltkor célozgattam neki, hogy szeretek vele beszélgetni, meg nem akarom elveszíteni, de van egy olyan sejtésem, hogy az utóbbi időben van (vagy lesz) barátnője, ezért inkább hagyom az egészet...

Bocsánat, hogy erre is kitértem, de szerintem sokkal jobb az, ha egy fiú kezdeményez, és nem a lánynak kell rágnia a körmét, hogy most mi az istent mondjon, hogy ne legyen belőle nagy égés? Szerintem vezesd rá, esetleg csak úgy kezdj el vele beszélgetni, mondd el,hogy mit szeretsz benne, kérd ki a véleményét magadról, és ha a helyzet adja magát, akkor mondj neki annyit egyszerűen,hogy: "Az az igazság, hogy nagyon szeretlek!" vagy valami hasonlót.Sok sikert,szedd össze a bátorságod! ;)

14/L

2013. ápr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is voltam hasonló helyzetben, ezzel csak egy baj van! Van egy elképzelt kép a másikról, és van a valóság! Ha személyesen találkoznátok, lehet 5 perc után már más lenne a véleményed róla!

A kérdésre válaszolva, nagy levegő, és írd neki ezt: szeretlek!

20/f

2013. ápr. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!