Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki hogy nagyon szeretem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a lány akit szeretek három vagy négy honappal ezelött kérte hogy járjunk de én akkor nemet mondtam neki azóta jó haverok vagyunk. Most rájöttem hogy életem legnagyobb hibáját követtem el akkor hogy nemet mondtam neki. Hogyan mondjam meg neki hogy most mennyire szeretem?
2013. ápr. 2. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Azóta rájöttél?

Miért, mi történt? Plasztikai cicisebésznél volt a csaj?

2013. ápr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"rájöttem hogy életem legnagyobb hibáját követtem el akkor hogy nemet mondtam neki."

neki helyett neked-et mondj

2013. ápr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kicsit sok idő, de ha tényleg jóban vagytok szerintem úgy ahogy ide is kiírtad. Sok sikert!
2013. ápr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mond ell neki hogy mit érzel iránta,és hogy akkor a multban hibáztál hogy nemet mondtál!Beszélj az érzéseidröl,mondj el neki mindent ami benned van!
2013. ápr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!