Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


1 hónapja megismertem egy férfit,facen beszélgettünk,találkoztunk párszor,de testi kontaktus

nem történt,de valamivel így is megfogott.


Részegen szerelmet vallott,másnap azt mondta lassan szeretne haladni,mert ha sietett egy kapcsolattal,csalódott.


Ez folytatódott így,de aztán megírtam neki,hogy nem bírom ezt a helyzetet tovább,nem akarok tolakodó lenni,de megkedveltem,ha nem kölcsönös mondja el bátran,elengedem,erre ismét időt kért,majd személyesen szeretné elmondani,hogy döntött,ezt írta hétfőn,és azóta sem hallok felőle.


Eléggé megvisel a helyzet,esténként sörözgetek itthon bánatomban,de ismerős azt tanácsolta,felejtsem el,úgyse hallok felőle és ismerkedjek mással,meg is ismertem egy másik férfit,nagyon jól elbeszélgettünk,tegnap váratlanul összefutottunk egy pillanatra,este megbeszéltük egy találkát szombatra.


A baj ott kezdődik,hogy mennék szívesen,de az elején említett srác miatt,akkora lelkiismeret furdalásom van,mintha megcsalnám,pedig tudom,hogy nem kellek neki,csak nem mondja ki,pedig már az is jobb lenne,

mint ez a helyzet..


Én: 21/L

Aki időt kért: 24/F

Akivel találkoznék: 29/F


2013. ápr. 12. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Találkozz bátran a másik pasival,elvégre az elsőt szemmel láthatóan nem érdekled.Ha kellenél neki igazán,már lépett volna valamit.Szóval tedd félre a lelkiismeret furdalást,és ismerkedj,randizz,flörtölj!
2013. ápr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves első,ment a zöld kéz neked :)


Az eszem már elfogadta,hogy nem kellek neki,de a szívem még titkon reménykedik,bár próbálom elfeledni őt,ezért kezdtem el ismerkedni,lehet jobb lesz így :)

2013. ápr. 12. 11:24
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nyugodtan lehet egyszerre 2 pasival randizni amig nem hatarozol es nem kezd valamelyik komolyabb lenni (az a tisztesseges ha erzed, hogy többet is akarsz az egyiktöl akkor valasztasz, de amig nem tudod, hogy tetszik e vagy sem, addig miert ne nezelödjel?)


Ha feltekennye akarod tenni a masikat, akkor mond, hogy massal fogsz szombaton talalkozni (mert mondjuk baratok összehoztak neked egy randit amit nem illene lemondani), es hiaba varsz a pasira, nem tudja mit akar, ezert ugy veszed, hogy nem arthat ha massal is talalkozol. Persze lehet besertödik es mindenfele csunyanak fog hivni teged, de legalabb latod milyen az igazi enje. (mert oka nem lehet, hiszen szünetet kert es nem birja eldönteni, hogy egyaltalan akar e töled valamit vagy sem. Nehogy mar ott ücsörögj otthon amig lesz ideje/kedve eldönteni)

2013. ápr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves Trib nagyon szépen köszönöm :)
2013. ápr. 12. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!