Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nekem régóta nagyon tetszik egy pasi a munkahelyemen. Eddig mindig úgy viselkedtem, hogy ő ezt ne tudja meg. Nem rég jött egy új munkatársam, akinek van barátja, de ő neki is nagyon bejön az a pasi. Mindennap epekedik utána, meg egyfolytában róla beszél.A munkatársam nem tudja, hogy én mit érzek a pasi iránt. Az a rossz, hogy a pasi nem vesz észre engem, úgy mint egy nőt, emellett mindennap végig hallgatom, hogy a munkatársam miként vélekedik róla, meg hogy milyen szituációkban képzeli magát vele. Szerintetek mit kellene tennem?
2013. márc. 25. 18:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell tenned,ha nem kellesz a pasinak,ne alázd meg magad!Az meg egy másik dolog,hogy a kolleginának is kéne,viszont ha a pasit ő sem érdekli,akár fejen is állhat,meg fantáziálgathat naphosszat,akkor sem fog jobban kelleni neki.Amúgy az is lehet,hogy a pasi foglalt,és ezért távolságtartó.
2013. márc. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!