Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kézfogás, ölelés, puszi, csók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kézfogás, ölelés, puszi, csók nyílt utcán. Igen vagy nem?

Figyelt kérdés

A csók alatt nem a nyáladzós smárt kell érteni, csak szájrapuszi vagy szolid csókjelenetet.


Ti hogy álltok a dologgal? És a párotok?


2013. ápr. 12. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez mind mehet szerintem. Persze, mint írtad, ne folyjon a nyál a nyakukon közben(se máshol), meg aztán az ölelkezésnek is van egy-pár kimondottan szexuális fajtája, ezeknek szerintem nem az utcán a helye. Persze a maga módján mindegyik mehet.

Illik figyelembe venni másokat is, vannak, akiket ez zavar.:)

2013. ápr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Konzervatív felfogás: abszolút semmit

Liberál felfogás: akár még szexet is az utcán, főleg egyneműek közt.


Normális felfogás: Egy adott határig lehet, de azon túl már inkább menjenek szobára.

2013. ápr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fuuujjj! Le kellene öket önteni tintaval!


Meg annyira elfajulnak, hogy hazassag elött fogjak latni egymast puceron!

2013. ápr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez szerintem, és párom szerint is teljesen oké még. Ha nem ott akarják kitépni egymás nyelvét a sajátjukéval, és nem gyereket csinálnak mellettem, akkor persze úgy vagyok vele, hogy ez egy aranyos pár.
2013. ápr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Es ha lenyomja a nyelvet? Öszinten, fiatal korban, friss szerelmesek, hanyszor volt, hogy kint a padon smaroltatok orakon at? Ez benne van a fiatalsagban. Lehet felnötten kicsit "gaz", de mindenki csinalta.
2013. ápr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól van, de a buszmegállóban ne azt kelljen hallgatnom, ahogy hangosan cuppognak mellettem, és teljesen egymásra másznak. Oké, fiatalság, szerelem meg minden, de lehet gondolni a többi emberre is.
2013. ápr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy az utolsóval egyetértek. Vannak erre a célra kis virágos parkocskák meg kocsi hátsó ülése, de a metrón meg a buszon miért kell bohóckodni?
2013. ápr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!