Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Örömlánnyal szeretnék lefeküdn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örömlánnyal szeretnék lefeküdni kb. mennyi lehet a tarifája?

Figyelt kérdés
ma szeretnák elmenni egy kurv@hoz, kb milyen árakra számíthatok?
2013. ápr. 12. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Négyszázötvenezer forint. Plusz ÁFA. Meg idegenforgalmi adó.
2013. ápr. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen Örömlányhoz akarsz menni.

Aki az útszélén áll vagy lakásán várja a kuncsaftokat.

Vagy aki a bárba táncol....

2013. ápr. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sok a tényező mit akarsz meg milyen a csaj, de átlagban 5-20.000 30-60 perc
2013. ápr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az attól függ. én úgy hallottam, hogy az utcán dolgozó alacsonyabb kategóriájú nők olyan 7-8 ezerbe kerülnek. én nő vagyok, de ha férfi lennék, azokhoz tuti nem mennék el. nincs lehetőségük mosakodni, és pénzért sztem bármit bevállalnak, így nagy az esély, h pl aznap már gumi nélkül is csinálta sokakkal, stb.


egy lakáson dolgozó nő tudom, hogy 20-30 ezer ft, ide időpontot kell kérni, de ezek szép és igényes nők, fürdenek minden aktus után és szép lakásokon dolgoznak tiszta körülmények között. ismerősöm jár havi szinten ilyenekhez, ezért tudom.


és van a luxus kategória, ők több százezret kérnek.

2013. ápr. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3an lennénk és felhoznánk laásra
2013. ápr. 12. 16:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért osztoznál rajta? Attól nem lesz olcsóbb...másról nem is beszélve. 10e ft-nál többet ne fizess, mert azért már bepalizás
2013. ápr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

20 - 30 ezret azért nem kérnének. Ahhoz már nagyon luxusmacának kel lennie,hogy egy vacak óráért annyit kérjen.

10 -15 ezer szokott lenni egy óra max, kb 10 ből 8 prostinál így van én így tudom.

30 ezret egy vacak óráért az tiszta rablás. Max a politikusok nyomnának el ennyit egy macára. Ha mind ennyiért kurna, akkor már rég éhendöglöttek volna.

Meg hatalmas a konkurrenciájuk is, van prosti bőven. Szolgáltatásokkal, árakkal azért szoktak játszadozni, hogy magukhoz csalják a vendégeket.

2013. ápr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!